Zakłady bukmacherskie to nierzadko, ciężki orzech do zgryzienia. A już w szczególności dla niedoświadczonych graczy. Zawsze dobrym pomysłem, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek działania, jest zasięgnięcie porady, bądź po prostu sprawdzenie, czy dane zajęcie jest dla nas. Nie inaczej jest z bukmacherką. Dzisiaj prezentujemy wam 3 cechy, jakie powinien posiadać każdy dobry gracz zakładów bukmacherskich.

1. Cierpliwość to rzecz święta

Na skraju starożytności z naszym czasem, żyła sobie taka postać, mianowicie chodzi nam o Szymona słupnika. Bite 40 lat przesiedział na słupie, modląc się i wygłaszając mowy. Co zyskał przez te 40 lat? Przede wszystkim nieśmiertelną sławę, skoro nawet dzisiaj, jego historia jest dość dobrze znana. No dobrze, ale co ma ta analogia do bukmacherki? Otóż to, że warto jest być cierpliwym, dążyć do celu małymi kroczkami, ponieważ tylko w ten sposób będziemy w stanie ograć bukmachera. Obstawianie sum o wartości połowy naszego życiowego majątku totalnie nie ma sensu jeśli nie będziemy wiedzieć co tak naprawdę robimy. Dlatego zaczęcie po mału, od niewielkich sum oprócz przyniesienia nam z radości z ewentualnej wygranej (kilka groszy więcej to zawsze powód do radości), to na dodatek gdy nie uda nam się wytypować prawidłowego wyniku, przegrana nie będzie tak druzgocąca, i nie uderzy w nasz budżet z taką siłą, że będziemy musieli oglądać poradniki na youtube jak przetrwać za xyz do końca miesiąca.

2. Chłodne podejście do tematu bukmacherki

Opanowanie nie jest zaletą zarezerwowaną wyłącznie tylko do tego, aby stosować ją wyłącznie w bukmacherce. Ta cecha może dosłownie przydać się nam w każdym aspekcie życia, czy to mowa o sytuacjach awaryjnych, czy też o typowaniu zakładów na żywo. Niektórzy ludzie mają naturalny dar, żeby nie przejmować się niczym i po prostu na chłodno kalkulują każdą sytuację oraz problem jaki tylko się pojawi w ich życiu. Przy bukmacherce jest to ogromny atut, ponieważ umożliwia to takiej osobie skupienie się na wyłącznie najważniejszych kwestiach, nie zważając na stres bądź po prostu presję. A jeśli już o presji mowa, niestety wielu początkujących graczy zakładów bukmacherskich ma z tym ogromny problem, i przez stres właśnie oraz presję, skupienie na typowaniu staje się niemalże niemożliwe, przez co zazwyczaj obstawiony wynik będzie przez to nietrafiony.

3.Chęć samodoskonalenia na każdym kroku

Na internecie istnieje masa ,,kołczy” (coach – trener – ang.) która mówi, że dzień bez nauczenia się czegoś nowego jest dniem straconym. W tym wypadku wyjątkowo przyznamy im rację (choć na co dzień uważamy ich za ludzi którzy powinni wziąć się za uczciwą pracę). Dobry typer zakładów bukmacherskich musi cały czas szlifować swoje umiejętności, podnosić swoje ,,kwalifikacje” aby pewnego dnia móc po prostu dojść do takiego poziomu, że gdy wstaje to firmy bukmacherskie zaczynają cicho łkać mówiąc ,,obudził się”. Tego właśnie wam życzymy.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie sumy można wygrać na zakładach bukmacherskich?
Następny artykuł,,Spowiedź” starego bukmachera. Czyli jakie są wady pracy w branży bukmacherskiej?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.