Zmarnowanie bonusu na start to domena nowych graczy, ponieważ zapisy w regulaminach bukmacherskich często mówią, że trzeba spełnić określone warunki aby wypłacić swój bonus – co zwykle sprawia, że wypłacenie bonusu jest niemalże niemożliwe. Dlatego też dziś dowiesz się, co musisz zrobić, aby uzyskać swój bonus startowy od bukmachera!

Bonus bukmacherski – kompendium wiedzy bukmacherskiej na rok 2021

Z jakiego powodu bonusy na start istnieją?

Naturalnie z tego powodu, iż na rynku bukmacherskim istnieje spora konkurencja, a każdy bukmacher stara się przyciągnąć jak największą ilość graczy właśnie do siebie.

Internetowe serwisy bukmacherskie zazwyczaj zapewniają bardzo przyjemną rozrywkę, ale gdy ktoś z jakiegoś powodu zaczyna wygrywać zakład za zakładem, to bukmacherzy zwykle starają się uniemożliwić dalsze wygrywanie takiej osobie. Bonus za zakłady to nic innego jak obstawianie na podstawie kwoty określonej w warunkach promocji. Załóżmy, że rejestrujemy nowe konto gracza u konkretnego legalnego bukmachera, który zapewnia ciekawe promocje dla nowych graczy – na przykład na nasz pierwszy depozyt otrzymamy podwojenie wpłaty.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Naturalnie brzmi to świetnie, ale z drugiej strony należy zaznaczyć to, że nie wszystko jest takie piękne, jak nam się wydaje, ponieważ musisz wiedzieć, że twoje środki bonusowe nie wpływają na twoje główne konto, ale na konto bonusowe – przez co nie możesz wypłacić ich od razu. Głównym celem tego zabiegu jest ochrona przed potencjalnymi oszustwami, ale też głównie po to, aby zmaksymalizować zyski. Oczywiście każda legalna firma bukmacherska wykorzysta tą strategię nie tylko w promocjach bukmacherskich, ale także w kolejnych bonusach lojalnościowych.

Niestety, ponieważ bonusy bukmacherskie są powszechnie używanymi narzędziami marketingowymi przez większość bukmacherów, nic nie możemy tutaj zrobić, aby ominąć tą pułapkę na nieświadomych graczy. Jedyne, co możemy zrobić, to uważnie przeczytać warunki obrotu, aby uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obracanie bonusu

W rzeczywistości co bukmacher -to inne zasady obrotu bonusem. Niektóre witryny bukmacherskie oferują wypłatę bonusu po tym, gdzie pojedynczy zakład musi zostać obstawiony po określonej cenie minimalnej. Inne strony wymagają przez ciebie obstawienie kuponów AKO, a liczba kuponów musi być taka, jaką ustalił bukmacher. Dlatego też aby określić czy łatwo jest obrócić danym bonusem bukmacherskim, warto jest sprawdzić regulamin bukmachera, bo inaczej możesz władować się na niezłą minę. Warto jest też pamiętać o tym, że zazwyczaj nielegalni bukmacherzy oferują ,,najlepsze” bonusy, ale z drugiej strony trzeba wziąć poprawkę na to, że zazwyczaj po wygranej taki bukmacher może bezkarnie ograniczyć twoje wpłaty i wypłaty na konto, co sprawi, że nie będziesz w stanie wypłacić swojej wygranej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak najłatwiej nauczyć się typować zakłady bukmacherskie?
Następny artykułJak zarządzać swoim czasem i pieniędzmi na zakładach bukmacherskich?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.