Jak wybrać odpowiednie podmioty hazardowe? Na pewno w pierwszej kolejności warto zwracać uwagę na legalność danego buka. To fundamentalna sprawa. Potem możesz skoncentrować się np. na wyborze firmy hazardowej pod kątem oferowanej przez nią promocji na start. Na co się decydować i jak obstawić swój pierwszy bukmacherski zakład? Jakie bonusy są najbardziej popularne? Co zaś w ogóle trzeba zrobić, aby można z nich było skorzystać? O tych i wielu innych kwestiach napisaliśmy w dzisiejszym tekście.

Najpopularniejsze bonusy oferowane przez bukmacherów

Tak naprawdę możesz ogólnie zdecydować się na rozmaite bonusy bukmacherskie. Nie brakuje różnych firm hazardowych na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Te podmioty starają się mieć jak najbardziej hojną oraz zarazem urozmaiconą ofertę. Niekiedy są oferowane bonusy bez depozytu. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Warto wiedzieć, że w tym przypadku w ogóle… nie musimy nic inwestować. Bardzo popularne są także podwojenia naszych depozytów. Jeśli zatem wpłacisz 1000 PLN, to drugie tyle otrzymasz od legalnego podmiotu hazardowego itd. Prawda, że brzmi świetnie? A to jeszcze nie koniec. W końcu nie brakuje firm bukmacherskich, które oferują np. zakłady bez ryzyka.

Jak w praktyce skorzystać z bonusów na start?

Spodobały Ci się takie właśnie promocje bukmacherskie? Teraz jednak masz inny problem? Nie wiesz bowiem, jak w praktyce można skorzystać z tych promocji? Na szczęście nie ma tutaj nic skomplikowanego. Załóżmy, że chcesz wybrać bonus bez depozytu. Jakie są tutaj warunki? Najczęściej jest generalnie tak, że należy zarejestrować się oraz wpisać stosowny kod promocyjny. I to jest już… w zupełności wystarczające. Warto dodać, że tutaj nie ma żadnego haczyka, czy jakiegoś kruczka prawnego w umowie. Po prostu są firmy hazardowe, które tym sposobem chcą zachęcić nowych użytkowników do zarejestrowania się na ich stronach internetowych. Jeśli chodzi o podwojenia wpłat, to tutaj sprawa jest tylko nieco bardziej skomplikowana.

Powinieneś bowiem nie tylko zarejestrować się, ale także wpłacić pierwszy depozyt. W zależności od tego, jak będzie on duży, tyle otrzymasz pieniędzy. Do wyboru są także m.in. zakłady bez ryzyka. One również są związane z rejestracją i koniecznością zrealizowania pierwszej wpłaty. Warto wiedzieć, że potem należy postawić premierowy kupon. Jak wygrasz, to kasa trafia na Twoje konto. Jeśli jednak przegrasz, to także nie jest to wcale taka fatalna sytuacja. Otrzymujesz bowiem zwrot stawki.

Co oferują dla nowych Klientów STS, Fortuna i Betclic?

STS zapewnia liczne bonusy. Są to m.in. promocja bez depozytu (25 PLN) oraz podwojenie wpłaty. Aż do poziomu 1200 PLN. Co zaś w tym momencie (stan na 15 grudnia 2021 roku) oferuje Fortuna? To także bonus bez depozytu (20 PLN). Dodatkowo (ponieważ obie promocje się ze sobą w ogóle nie wykluczają) możesz zdecydować się na zakład bez ryzyka do 600 PLN. Ciekawy bonus ma także w swojej ofercie Betclic. Ten internetowy bukmacher zapewnia cashback do 550 PLN.

Poprzedni artykułNajlepsi bukmacherzy online
Następny artykułNajlepsi bukmacherzy online – aktualny ranking
Najlepsi w Polsce bukmacherzy online oferują co raz więcej swoim klientom. Zakłady bukmacherskie przez internet stają się co raz popularniejsze dzięki nowej ustawie hazardowej, która wygoniła nielegalnych bukmacherów z Polski.