Betfan to przedstawiciel nowej generacji bukmacherów. Działa na polskim rynku od dawna, oferując zakłady wyłącznie w formie internetowej (strona web lub aplikacja mobilna). Obecnie ambasadorem zakładów został Mariusz Pudzianowski. Czym kusi Betfan i czy warto zawitać do ich progów?

Rejestracja, wpłaty i wypłaty

Założenie konta jest intuicyjne i szybkie. Średnio zajmuje kilka minut, ale do procesu należy doliczyć czas weryfikacji tożsamości. Pracownicy supportu sprawnie obsługują nowe wnioski, a także udzielają porad (czat, e-mail, telefon).

Wpłaty na stronie można dokonać poprzez przelew bankowy, kartą debetową, Blikiem albo PaySafeCard. Jest księgowana natychmiast, co nie powinno nikogo dziwić. Bukmacher współpracuje z dwudziestoma bankami.

Z perspektywy gracza bardziej istotne są jednak wypłaty. Tutaj należy się plus za sprawne przelewy na konto bankowe. Czas oczekiwania według firmy to średnio 15 minut i praktyka pokazuje, że jest skrupulatnie przestrzegany.

Oferta zakładów Betfan

Bukmacher zdecydował się na korzystny krok łączenia zdarzeń przedmeczowych i live. To wygodna oferta, gdy jedno ze spotkań chce się dodać do kuponu w późniejszym terminie. Strona zapewnia przejrzystość w wariancie klasycznym oraz mobilnym. Sekcja live działa sprawnie, jednak wybór nie obejmuje lig najbardziej niszowych.

Ciekawym dodatkiem jest w Betfan funkcja cash-outu. Chodzi o wcześniejsze rozliczenie kuponu w przypadku „korzystnych wyników”. Wygrana nie będzie całkowita, ale dla rozważnych okaże się atrakcyjną opcją zapasową.

Bonusy i kod promocyjny Betfan

Każdy lubi otrzymywać bonusy. Promocje są gałęzią marketingu i Betfan doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dodatki czekają na pierwszy i drugi depozyt. A teraz czas na konkrety, poznaj betfan kod promocyjny meczyki i ciesz się tym co firma oferuje.

Pierwszy kupon jest ubezpieczony do kwoty aż 600 zł. W przypadku wygranej, pieniądze można od razu wypłacić na konto. Zwrot za przegraną realizowany jest w postaci środków bonusowych, podlegających jednokrotnemu obrotowi. Wymagania są niemałe, bo kurs całkowity kuponu 3,8 i minimum trzy zdarzenia. Na plus należy zaliczyć siedmiodniowy okres, który ułatwia znalezienie odpowiednich typów do kombinacji.

Druga wpłata podlega zwiększeniu o 100% w zakresie kwot od 100 do 1000 zł! Wypłata środków jest możliwa po trzykrotnym obrocie z kursem całkowitym 2,5. Kupon również musi posiadać minimum trzy zdarzenia, a czas promocji wynosi 14 dni.

Osoby mające konto na stronie mogą liczyć na okresowy bonusy, a także wzrosty kursów. W ofercie wyróżniają się dodatkowe zakłady „około piłkarskie”. Chodzi o typy długoterminowe, powołania do kadry narodowej albo wyjątkowe typy specjalne dla dużych turniejów.

Podsumowanie firmy Betfan

Betfan przez wielu uważany jest za najbardziej „hojnego” bukmachera. Promocje posiadają imponujące wartości liczbowe, ale trzeba się trochę natrudzić, aby je wypłacić. Przez jakiś czas firma oferowała grę bez podatku, podwyższając tym samym wygrane. Obecnie jest to opcja niestety niedostępna.

Pod względem oferty, supportu oraz płatności nie można właściwie mieć większych wymagań. Funkcja cash-out jest interesującym dodatkiem, jednak należy pamiętać o skutecznym zaniżeniu faktycznej wygranej. Doświadczeni gracze będą dalej kontrować zdarzenia w celu minimalizacji ryzyka. Rekreacyjni chętnie skorzystają z opcji bezpiecznej.

Poprzedni artykułPorady bukmacherskie dla początkujących
Następny artykułPoradnik dla nowych typerów
Najlepsi w Polsce bukmacherzy online oferują co raz więcej swoim klientom. Zakłady bukmacherskie przez internet stają się co raz popularniejsze dzięki nowej ustawie hazardowej, która wygoniła nielegalnych bukmacherów z Polski.