Minuta za minutą godzina za godziną czas dłuży się niemiłosiernie. Kolejne zlecenie na wczoraj, stos dokumentów do zrobienia tuż przed końcem pracy coraz większe oczekiwania a co za tym idzie coraz większe tempo. Jeśli będziesz przykładnie pracował osiem godzin dziennie, może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście. Zdanie świetnie opisujące sytuacje, jaką większość na co dzień spotyka w pracy. W związku z tym coraz więcej ludzi szuka alternatywy dla standardowej pracy na etacie.

obstawianie u bukmacherów internetowych
Jak obstawiać żeby stale wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich?

Stały zarobek w zakładach bukmacherskich

Jednym z pomysłów na zarobek, który można spotkać w internecie to gra w zakładach bukmacherskich. Wyobrażenia często wyglądają bardzo obiecującą. W końcu się wyśpię wstanę bez dzwonka, zjem coś bez pośpiechu pójdę pobiegać lub pogram na konsoli. Już południe no to może coś obstawie pobieżnie zobaczę kilka skrótów popularnych meczów przeczytam trochę informacji, obstawie kilka zdążeń u bukmachera za 5 czy 10 zł wygram parę stówek i tak w kółko aż to pięknej starości. Brzmi jak sen i jak najbardziej w 99% osób mających takie podejście snem pozostanie. Pozostałe 1% to szczęściarze, którzy są swego rodzaju wyjątkiem potwierdzającym regułę. W tym miejscu warto postawić kluczowe pytanie ile można wygrać u bukmachera?

Na postawione pytanie są różne odpowiedzi oto kilka z nich 5zł, 10zł, 20zł, 50zł, 100zł, 150zł, 200zł można wymieniać bez końca aż do ostatniego czytelnika tego tekstu. Dlatego w tym miejscu należałoby postawić inne pytanie, które pomoże w znacznie pełniejszy sposób odpowiedzieć na temat zarobków u bukmachera. Mianowicie nie ile, ale jak można zarobić u bukmachera?

sts darmowe promocje bukmacherskie
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obstawiać żeby wygrywać?

Zacznijmy od tego, co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość? A zastanówmy się co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło? Wiadomo oba koła są potrzebne, chyba że pracujesz w cyrku.
Tak naprawdę to, co istotne, by w jakiejkolwiek dziedzinie osiągać sukces bez względu czy to gra u buka, czy malowanie obrazów. By osiągnąć sukces trzeba połączyć talent i pracowitość, a nawet odwrotnie, bo pracowitość to klucz do sukcesu. Sam talent bez pracy często jest niczym. Wystarczy spojrzeć na kariery niektórych piłkarzy mających niezwykły talent, który w późniejszej karierze został zaprzepaszczony przez brak zaangażowania i pracy nad sobą.

Chcąc osiągać wysokie wygrane w obstawaniu zdarzeń sportowych konieczne jest zaangażowanie. Każdy, kto interesuję się wydarzeniami sportowymi wie, że sport dlatego przyciąga rzeszę ludzi czy to na stadiony, czy to przed telewizor, ponieważ jest nieprzewidywalny, nie da się go obliczyć, przewidzieć z 100% pewnością. To czyni go pięknym, niepowtarzalnym. Człowiek wie, że ten drugi jest większy wygrał 10 razy z rzędu i w ogóle ma duży budżet jednak łudzi się, bo w końcu to sport a co za tym idzie, dopóki piłka w grze, dopóty będzie wierzył.

Żeby typować i wygrywać konieczna jest wiedza połączona z analizą. Nie wystarczy wiedzieć kto, na którym miejscu jest w tabeli i ile ma punktów. Ważne jest również cała otoczka. To czy kluczowy zawodnik nie pauzuje z kartki, czy drużynę nie trzebi fala kontuzji, czy kluczowy zawodnik nie pokłócił się ze sztabem lub kolegami z szatni a może komuś z zespołu urodziło się dziecko i będzie za wszelką cenę dążyć do wygrania w najbliższym meczu aby ogłosić to światu. Śledzenie spotkań również dostarcza wiele informacji dotyczących kondycji zespołu, ustawienia czy formy.

Inwestuj tak żeby nie stracić wszystkiego

Każdy, kto uprawiał jakiś sport wie o tym, jak trudno nadrobić braki motoryczne w trakcie sezonu. Dlatego widząc mecz i drużynę, która jest spóźniona o dwa tępa w odbiorze i ataku to z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że nie zdąż tego nadrobić do następnej kolejki. Liczy się to jak dużo rzeczy potrafisz dostrzec, wierz lub nie ale każdy szczegół może być istotny! Prawidłowe wytypowanie zdarzenia to styczna wielu informacji. Czym więcej wiesz tym większe prawdopodobieństwo, że podejmiesz właściwą decyzję. Nie ma tu drogi na skróty. Analiza to kluczowy aspekt, jeżeli poważnie myślisz o stałym zarobku z zakładów.

Istotnym czynnikiem, który ma wpływ na osiągane wyniki jest również planowany wkład pieniężny. To prawda, że najważniejsza jest wiedza jednak do osiągania przyzwoitych efektów jest również potrzebna przyzwoita ilość gotówki. Gotówki, którą możemy postawić licząc się z tym, że jest ryzyko utraty części lub całości kapitału. Często zakłady, które mają wysokie prawdopodobieństwo wytypowania mają niski kurs a co za tym idzie konieczna jest większa stawka żeby osiągnąć przyzwoity wynik.

Tu warto pamiętać by przy typowaniu zakładów nie angażować więcej niż 5-10% całego kapitału. Warto pamiętać, że to sport więc nierozsądnie jest postawienie wszystkiego na jedno zdarzenie. Przemyślana gra to taka, która generuję dochód miesięczny nawet w przypadku kilku błędnie wytypowanych spotkań.

Podsumowując odpowiem na postawione pytanie ile można wygrać u bukmachera? Wygrać można sporo, najlepsi gracze potrafią spokojnie utrzymać się z samych zakładów. Pracują w domu typując wyniki i ciesząc się życiem. Jednak do takiego poziomu dochodzą tylko te osoby, które miały wystarczająco dużo determinacji by zdobyć wszystkie niezbędne informacje. Swoje porażki potrafią przekuć w sukces analizując co poszło nie tak i to, co można poprawić.

Inwestycja środków jest opłacalna, jeżeli posiadamy analityczny umysł i chłodną głowę. W przypadku porażki, która jest nieodzowną częścią zakładów nie angażujemy całego kapitału myśląc szybko się odegram tylko trzymać się planu i krok po kroku generujemy większy zysk. Reszta to talent i szczęście, które zawsze sprzyja zwycięzca.

Poprzedni artykułPorady bukmacherskie dla graczy zakładów online
Następny artykułFlashscore najlepsze wyniki na żywo
Najlepsi w Polsce bukmacherzy online oferują co raz więcej swoim klientom. Zakłady bukmacherskie przez internet stają się co raz popularniejsze dzięki nowej ustawie hazardowej, która wygoniła nielegalnych bukmacherów z Polski.