Fora bukmacherskie to świetne miejsca do tego, aby poznać nowe osoby, które interesują się tym samym co my – jednakże internet nie jest wyjątkowo bezpiecznym miejscem, dlatego też narasta pytanie – czy gracze powinni z nich korzystać?

Fora bukmacherskie – czy gracze powinni z nich korzystać?

Korzystaj z forów bukmacherskich z rozwagą

Gdy do gry wchodzą pieniądze – ludzie zaczynają mieć głupawe pomysły. Oczywiście nie możemy cały czas być nieufnym dosłownie w stosunku do wszystkiego – ponieważ wpadniemy w manię prześladowczą, ale profilaktyczne sprawdzenie od czasu do czasu czy ktoś nas nie chce oszukać podczas dawania nam ,,rad” może okazać się dla nas przydatne – najlepszym sposobem na to, aby to sprawdzić, to zadanie tego samego pytania na innym forum i porównanie wyników.

Przeczytaj – ,,najczęściej zadawane pytania”

Prawie każde forum posiada dział – który powinieneś przeczytać przed tym zanim zadasz jakieś pytanie, ponieważ jeśli będzie to zapytanie z działu ,,najczęściej zadawane pytania”, to być może przyczyni się to do twojego usunięcia z danego forum bukmacherskiego – nikt przecież nie lubi ciągle powtarzać komuś aby spojrzał do tego działu. Jeśli już jednak mowa o najczęściej zadawanych pytaniach – to zazwyczaj są to typowo pytania o spisy legalnych bukmacherów, najlepszych sposobach na typowanie zakładów bukmacherskich, oraz inne. Zanim jeszcze zadamy jakieś pytania na danym forum – najlepiej jest zobaczyć, w jaki sposób robią to inni – jaki dział należy do jakiego – co powinniśmy napisać – po prostu powinniśmy się odpowiednio ,,dopasować” – do danego forum.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Uważaj na to – kogo poznajesz

Przez fora bukmacherskie przewijają się przeróżne osoby – od naciągaczy, trolli i osób generalnie chcącym zabawić się naszym kosztem – aż do pracowników zakładów bukmacherskich, bądź też ludzi, którzy mają kontakt ze sławnymi sportowcami na co dzień.Poznawanie nowych osób na forach bukmacherskich może się nam bardzo przydać, z racji tego że zdecydowanie lepiej jest mieć kogoś, z kim można porozmawiać o naszym hobby, naszym sposobie typowania oraz wszystkich rzeczach, które nas w bukmacherce nurtują. Socjalizacja w wypadku, kiedy mamy wspólne zainteresowania z daną osobą nie jest zbyt trudna, dlatego też, jeśli chcemy poprawić, bądź nauczyć się odpowiedniego typowania wyników na zakładach bukmacherskich – to ten sposób jest jak najbardziej wskazany.

Poszukaj działu z bonusami bukmacherskimi

Bonusy bukmacherskie to coś, co każdy typer uwielbia, dlatego też warto jest odwiedzać odpowiedni dział z tym związany – być może będziemy w stanie ,,załapać” się na jakiś fajny bonus, bądź freebety bez depozytu – który pomoże nam zdobyć dodatkowe doświadczenie w typowaniu zakładów bukmacherskich bez użycia naszych pieniędzy?

Zamknięte działy – czym one są?

Zamknięte działy for bukmacherskich – to miejsca niedostępne dla zwykłych typerów – z tych miejsc korzystają osoby z ogromnym doświadczeniem, którzy wygrywają z bukmacherem praktycznie codziennie oraz cała reszta ,śmietanki” bukmacherskiej – zastanawiacie się zapewne, co się na takich działach dzieje – otóż, to proste, takie osoby również wymieniają się doświadczeniami z ich typów, analizami sportowymi, oraz typami które są dla nich pewne, więc wydaje się że wiele to się nie różni od tego, co można znaleźć na działach otwartych, jednakże musimy pamiętać o tym, że stawki są tam o wiele wyższe, niż na ,,zwykłych” typach bukmacherskich.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł3 Ciekawostki o zakładach bukmacherskich – czyli czego nie wiesz o swoim bukmacherze
Następny artykułTypowanie piłki nożnej u bukmachera
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.