Nauka obstawiania zakładów bukmacherskich zazwyczaj wygląda w taki sposób, że ciężko jest przede wszystkim zacząć, bo najczęściej na początku będziesz większość swoich zakładów przegrywać. Jak więc najłatwiej nauczyć się typować zakłady bukmacherskie?

Jak najłatwiej nauczyć się typować zakłady bukmacherskie?

Określ, co zamierzasz zdobyć

Na początku musisz samodzielnie pomyśleć i uświadomić sobie, czego naprawdę szukasz w grach u bukmachera. Czy to emocje? Chcesz zarabiać, a może po prostu chcesz zacząć obstawiać, aby przechytrzyć bukmachera? Jeśli już dokonałeś wyboru, możesz kontynuować.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Literatura

Naturalnie nie należy stosować tego wszystkiego, co przeczytasz w książkach od sławnych graczy, jednakże z drugiej strony, warto jest korzystać z rad, które tam znajdziesz. Pamiętaj też aby książki typu ,,poradnik bukmacherski – jak obstawiać dla początkujących” – omijać. Wreszcie, wszystko, co musisz zrobić, to zebrać jedną lub dwie informacje (takie jak analiza zakładów lub kursy bukmacherskie) i zaimportować je do swojego stylu obstawiania. W końcu może pomóc Ci znaleźć potencjalne „dziury” w zakładach oferowanych przez wybranego bukmachera, otwierając tym samym zupełnie nowe możliwości obstawiania i wygrywania zakładów u bukmachera na nowe sposoby, których twoja firma bukmacherska wcześniej nie znał. Dlatego najlepiej od czasu do czasu zajrzeć do księgarni internetowej, aby sprawdzić, czy jakiś znany gracz opublikował książkę, którą możesz przeczytać!

Znajomi z odpowiednią wiedzą

Teoretycznie nie jest to dobry sposób na zdobywanie informacji o zakładach sportowych, ale tak naprawdę zależy to od Twoich znajomych. Jeśli te osoby są chętne do pomocy, ich informacje nie pójdą źle i warto je wykorzystać, aby poprawić swój styl obstawiania u bukmachera. Oczywiście powinieneś sprawdzić wszystkie informacje dotyczące zakładów, które mogą być przydatne, ale w rzeczywistości to, ile chcesz sprawdzić, zależy od Twojej pewności siebie (lub braku pewności) i determinacji, aby wygrać w zakładach sportowych. Jednak pamiętaj, aby nie pytać zbyt wielu znajomych naraz, ponieważ wtedy wszystkie te informacje będą dla Ciebie zdezorientowane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak wykorzystać tą wiedzę?

Cóż, jeśli masz wystarczającą wiedzę na temat zakładów sportowych, czy powinieneś z niej korzystać? Jednak z drugiej strony należy pamiętać, aby go nie nadużywać i nie utrudniać obstawiania, bo może się to źle skończyć. Zacznij od niższej sumy zakładu i z czasem zacznij obstawiać coraz więcej.

Naturalnie pamiętaj o tym, że porażka niestety może występować przy dosłownie każdym zakładzie, z racji tego że zakłady bukmacherskie są bardzo nieprzewidywalne. Dlatego też nie złość się, kiedy nadejdzie twoja kolej, oraz postaraj się nie odgrywać, ponieważ może to doprowadzić do uzależnienia od zakładów sportowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego pokerzyści uwielbiają odwiedzać Las Vegas?
Następny artykułBonus bukmacherski – kompendium wiedzy bukmacherskiej na rok 2021
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.