Zakłady bukmacherskie na sport to dla większości niekończące się emocje, radość z wygranej ale też duże korzyści finansowe. W tym artykule postaramy się przybliżyć wam jedną z najpopularniejszych dziedzin sportu, mianowicie piłkę ręczną.

Jak obstawia się piłkę ręczną? – Poradnik od eksperta

Skąd czerpać wiedzę na temat typów sportowych?

Tak jak i w innych dyscyplinach, również i w piłce ręcznej każde obstawiane zdarzenie, musi być dobrze przeanalizowane. Taka czynność na pewno zwiększa nasze szanse na osiągnięcie zysku. Dlatego do obstawiania piłki ręcznej w zakładach bukmacherskich potrzeba odpowiednich i sprawdzonych źródeł wiedzy. Na szczęście, z racji tego że jest to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie, a w dobie XXI wieku i ogólnego dostępu do Internetu nie ma z tym większego problemu.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na co zwrócić uwagę podczas typowania piłki ręcznej?

Jeśli chcemy zacząć wygrywać zakłady pod rząd, warto skupić się na obstawianiu tylko zakładów na piłkę ręczną. Kilka przykładów zakładów które możemy wybrać to na przykład awans, czyli która z drużyn awansuje do dalszej fazy rozgrywek, typowanie wyniku do przerwy jest kolejną z opcji, popularną alternatywą do obu przykładów wyżej jest Under/Over, czyli zakłady na przedziały punktowe. Specjalizacja w określonych typach zakładów ułatwi nam również analizę innych typów na resztę dyscyplin sportowych, z racji nabieranego przez nas doświadczenia. To właśnie analizowanie wyników ułatwi nam poprawne typowanie spotkań lub co najmniej zawężenie pozostałych możliwych wyników. Staraj się śledzić strony sportowe zajmujące się statystykami meczów jak: Livescore czy też serwisy porównujące wynik zespołów na przestrzeni czasowej, liczby wygranych, przegranych oraz ich częstotliwość.

Fora bukmacherskie

Warto również dołączyć do grup bukmacherskich na forach internetowych, które są środowiskami bardziej zamkniętymi, gdzie poszczególni członkowie bardziej sobie ufają i dzielą się swoimi przemyśleniami. Fora w Internecie zazwyczaj przyciągają także bardziej wtajemniczonych graczy, którzy mają doświadczenie i wiedzą jak obstawiać mecze i czerpać z tego zysk. Pamiętaj o tym, aby nie obstawiać meczów o których wiesz za mało. Nie typuj zbyt dużej ilości zakładów, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy przestać trzymać przysłowiowej ,,ręki na pulsie”. Sprawdzaj aktualne promocje bukmacherskie, zawsze można wtedy wygrać więcej lub obstawić mecz bez konsekwencji, czyli utraty przez nas naszych pieniędzy. Najważniejszą radą jest jednak to, że musimy pamiętać, że każdy, nawet najlepszy typer w końcu przegrywa. Warto jest mieć to gdzieś z tyłu głowy, z tego powodu że porażka będzie wtedy mniej druzgocąca.

Piłka ręczna w zakładach bukmacherskich

Bywa tak, że typowanie najlepszych meczów w piłce ręcznej jest po prostu zbyt ryzykowne. W takich meczach wszystko może się wydarzyć i przez to są one bardzo nieprzewidywalne.

Wielu profesjonalnych graczy skupia się na niższych meczach ligowych i np. wybiera drużynę, której wyniki są łatwiejsze do przewidzenia ponieważ, na przykład, otrzymała nowego sponsora i na skutek zakupu nowych zawodników gra lepiej lub ma nowego trenera. Taka drużyna może przez dłuższy czas strzelać więcej punktów w rozgrywkach i przynosić korzyści typujących jej wyniki graczom.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy na oglądaniu meczyków w internecie możemy zarobić?
Następny artykułCo zrobić, aby wygrywać na typach sportowych? – Poradnik bukmacherskich
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.