Typowanie zakładów bukmacherskich nie jest łatwe. Czasami – nawet nieprzyjemne. Istnieje jednakże wiele sposobów na to, aby je sobie umilić. Jednym z nich jest oczywiście uzupełnienie swojej wiedzy, przez co będziemy świadomi, co robić a czego nie robić, kiedy obstawiamy zakłady bukmacherskie. A jak zacząć typować wyniki u bukmachera?

Na samym początku – jakie są rodzaje zakładów bukmacherskich?

Legalni bukmacherzy w Polsce są w stanie zaoferować nam kilkanaście rodzajów zakładów bukmacherskich. Jest to o tyle przyjemne i wygodne dla nas, że możemy w nich przebierać, wybierając dla nas najbardziej odpowiednie, takie jak na przykład :

– zakład 1×2 – który polega na tym, że obstawiamy (1) – wygraną gospodarzy, (X) – remis, bądź (2) czyli wygraną gości. Jeśli chodzi o ten rodzaj zakładu, jest to numer jeden wśród najpopularniejszych rodzajów zakładów w piłce nożnej.

 Oprócz tego, dobrym i jednocześnie ciekawym sposobem na rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem są :

– zakłady specjalne – nie potrzeba w nich wielkiego doświadczenia, a czasami nawet trafiają się takie zakłady, które jest bardzo łatwo obstawić nowicjuszowi, z racji tego że być może się już interesuje tym tematem, na przykład jak zakończy się nowa książka Harry’ego Pottera bądź też kto zostanie władcą w Grze o Tron.

Jakie mamy szansę na zwycięstwo?

Jest to na pewno jedno z pierwszych pytań które jest rozważane przed pierwszym postawieniem swoich środków u bukmachera. Na szczęście odpowiedź nie wymaga długich rozważań i brzmi: wszystko zależy od wielu czynników. Żaden zakład bukmacherski nie może zapewnić zwycięstwa, ale też żaden legalny bukmacher nie będzie stosować nieczystych zagrań, aby pozbawić nas wygranej. W prostych słowach – gdy wiemy nieco o danej dyscyplinie i oczywiście dopisze nam szczęście możemy liczyć na pozytywne rezultaty, a ilość pieniędzy zależy od kwoty jaką wpłacimy i kursu, jakim objęte było wydarzenie. Dlatego też wiedza na temat obstawianego przez nas sportu jest kluczowa, bez niej możemy się pożegnać z wygraną, a tym bardziej z naszymi pieniędzmi, które przecież obstawiliśmy u bukmachera.

Wiedza – pamiętaj o niej, zanim zaczniesz obstawiać

Zanim zaczniemy obstawiać zakłady bukmacherskie, powinniśmy się dowiedzieć nieco o dyscyplinie, którą to zamierzamy obstawiać. Chcesz obstawiać tenis? To najpierw przeczytaj artykuł na temat taktyk stosowanych w tenisie. Chcesz obstawiać piłkę nożną? To pooglądaj mecze piłki nożnej!

Gdzie możemy obstawiać zakłady bukmacherskie?

Naszą pierwszą opcją są stacjonarne punkty bukmacherskie, które znajdują się w każdym dużym mieście, możemy tam obstawiać zakłady które są od razu zatwierdzane przez pracownika znajdującego się na miejscu. Miejsca takie bardzo często wyposażone są w telewizory oraz rozpiski wielu meczów, które klient może śledzić. Druga metoda jest o wiele bardziej dostępna i wygodniejsza, ponieważ możemy obstawiać przez witrynę naszego bukmachera. Gracz zakłada swoje konto, podaje potrzebne dane i może zacząć obstawiać.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMix porad i ciekawostek bukmacherskich – a dlaczego nie?
Następny artykułObstawianie boksu u bukmachera – poradnik
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.