Obstawianie zakładów bukmacherskich może być przez nas odbierane dwojako – z jednej strony może to być zadanie dość ciężkie, ale z drugiej – jeśli odpowiednio się przygotujemy to możemy na tym wyjątkowo dużo zyskać, a skoro tak, to jak odpowiednio przygotować się do obstawiania spotkań piłkarskich?

Jak zacząć typować zakłady sportowe?

Kursy bukmacherskie – zacznij od tego!

Wysokość ewentualnej wygranej zależy od ustalonego przez bukmachera kursu na dany wynik, obowiązującego w momencie obstawienia przez nas zakładu. Kurs bukmacherski na konkretne zdarzenie oznacza prawdopodobieństwo, jakie zakłada firma bukmacherska na wystąpienie danego wyniku spotkania sportowego. Ogólnie rzecz ujmując, bukmacher ocenia jakie szanse na zwycięstwo w meczu ma konkretny zespół sportowy lub jaka jest szansa na remis między nimi. Firmy bukmacherskie w swojej ofercie używają kursów, ponieważ jest to najbardziej czytelne rozwiązanie dla gracza – kursy bukmacherskie powinny być zrozumiałe nawet dla początkujących.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Legalny bukmacher to najlepszy sposób aby obstawiać zakłady

Jednym z wymogów otrzymania zezwolenia na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polskim internecie – jest posiadanie strony internetowej na polskiej domenie (z końcówką .pl). Widząc w adresie strony litery ,,pl” widniejące na początku adresu bądź też po ukośniku powinniśmy mieć się na baczności. Taka strona będzie w Polskim internecie z pewnością nielegalna. Korzystanie z niej może sprawić, że nasze dane zostaną wykradnięte i użyte w niecnym celu – na przykład na zaciągnięcie kredytów-chwilówek.

Single – ponieważ zakłady akumulowane są ciężkie do ugrania…

Gracze często nazywają ten rodzaj zakładów singlami. Na ten moment chwili najprostszy sposób na obstawienie zakładu na piłkę nożną u Polskich legalnych bukmacherów. Oprócz tego, że jest on najłatwiejszy, to jest on również jednym z najbezpieczniejszych. Wynika to z tego – że zakład sam w sobie nie jest skomplikowany, a to oznacza, że nasze szanse na zwycięstwo w porównaniu z innymi dostępnymi rodzajami zakładów są naprawdę wysokie – wynoszą od około 33, aż do 50 procent. Należy mieć oczywiście na uwadze, że bardzo wiele zależy od tego, na co ten zakład jeszcze obstawimy.

Rodzaje zakładów bukmacherskich którymi powinniśmy się na start zainteresować

1X2 – Zakład trzydrogowy jest jednym z najprostszych sposób na typowanie zakładów, a mianowicie polega on tylko na wytypowaniu zwycięstwa jednej z drużyn albo remisu. W woli wyjaśnienia – jedynka oznacza zwycięstwo gospodarzy (na przykład 3:1), ‘’X” oznacza remis (1:1), zaś dwójka to wygrana gości ( przykładowo 1:4).

Handicap – ten zakład polega na tym, że liczbę bramek lub punktów, jaką bukmacher wystawiający zakład dodaje lub odejmuje jednej z drużyn uczestniczących w meczu. Zadaniem handicapu jest wyrównanie szans rywalizujących ze sobą zespołów. Jest to dobry zakład, jeśli nie mamy odpowiedniego doświadczenia, a chcemy mimo wszystko ,,coś obstawić”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie są najlepsze sposoby na typowanie e-sportu w internecie?
Następny artykułCzy na oglądaniu meczyków w internecie możemy zarobić?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.