Wielu nowych graczy zakładów bukmacherskich po zapoznaniu się z ofertą najlepszych bukmacherów nierzadko nie wie tak naprawdę, co wybrać. Owszem, pierwszym wyborem jest zazwyczaj piłka nożna, jednakże z drugiej strony warto jest się zastanowić – czy to aby na pewno jest dobry wybór, w końcu nie każdy ma ochotę obstawiać to samo w kółko. Jakie są więc sposoby na to, aby znaleźć swoją ulubioną dyscyplinę sportową?

Jak znaleźć swoją ulubioną dyscyplinę do obstawiania? – Poradnik

A może – spróbujesz czegoś innego?

Otóż niewiele graczy o tym wie, ale bukmacherzy oferują też coś takiego, jak zakłady specjalne. Są to zakłady oferowane na wydarzenia niekoniecznie związane ze sportem. Przykładem tego mogą być na przykład zbliżające się wybory w Stanach Zjednoczonych. Firmy takie jak legalny bukmacher STS już oferują zakłady na to wydarzenie, i co ciekawe wraz z tą całą nagonką medialną bukmacherzy optują, że to właśnie Joe Biden wygra – wygląda na to, że bukmacher nie jest mądry po szkodzie, ponieważ skoro Donald Trump raz już wygrał, to zapewne zrobi to po raz i drugi, ale własną prognozę co do tego pozostawiam tobie. Wracając jednak na dobre tory rozmowy, zakłady specjalne to świetny sposób na oderwanie się od zwykłej, sportowej codzienności, ponieważ jak już wcześniej wspominaliśmy – są to zakłady na wydarzenia nietypowe. Jedynym ich minusem jest to, że nikt tak naprawdę nie wie, kiedy pojawi się następny zakład specjalny, bo wszystko zależy od tego, co bukmacher postanowi zaoferować.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Postaw niską kwotę na coś innego

Zanim zaczniesz myśleć o zakładach na inne sporty, niż tylko piłkę nożną, musisz najpierw określić zakład, który chcesz postawić, i kwotę, którą chcesz zainwestować. Przecież możesz zacząć obstawiać inne sporty, dajmy na przykład żużel.Nikt tak naprawdę nie może Cię przed tym powstrzymać, prawda? Warto też zadać sobie pytanie, czy dokonujemy właściwego wyboru? W ten sposób upewnisz samego siebie, że na pewno chcesz to zrobić, i unikniesz kaca moralnego, po na przykład nieudanym zakładzie.

Graj u innych bukmacherów

Kto zabroni ci też wypróbować obstawiania innych sportów u innych bukmacherów? Przecież zawsze możesz się zarejestrować u kilku innych bukmacherów, i z pomocą czegoś takiego jak bonus na start złożyć jakiś darmowy zakład, na dyscyplinę którą nigdy byś nie obstawił za swoją realną gotówkę. Wydaje się dość nierealne, prawda? No ale to jest w pełni legalne, a dodatkowo z racji tego że na liście legalnych bukmacherów znajduje się około dziewiętnastu bukmacherów, masz spore pole do popisu i manewru. Dlatego też warto jest wykorzystać tą okazję, i nie liczyć na zarobek, ani nawet na wypłacenie tego bonusu, ale na przykład na to, żeby wziąć i się zabawić, a na dodatek wypróbować dyscypliny, które być może w przyszłości ci się spodobają i będziesz je obstawiać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypowanie zakładów sportowych – jak to robić lepiej?
Następny artykułW jakich miejscach najlepiej jest oglądać mecze online?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.