Gry komputerowe w dzisiejszych czasach są w stanie przysporzyć nam wielu emocji, a czasami nawet można na tym nieźle zarobić, z czego jednym z najłatwiejszych sposobów na to, jest typowanie wyników spotkań turniejów e-sportowych w zakładach bukmacherskich.

Jakie są najlepsze sposoby na typowanie e-sportu w internecie?

Dlaczego e-sport jest aż tak popularny?

E-sporty przyciągają masę ludzi, spotkania profesjonalnych drużyn są coraz chętniej oglądane, przez co rynek e-sportowy rozrasta się w niewyobrażalnym tempie, co sprawia że legalne firmy bukmacherskie dostrzegają tą kategorię jako źródło potencjalnego zarobku. Zakłady na e-sporty to w okresie wakacyjnym strzał w dziesiątkę, z racji tego że w tym okresie najczęściej brakuje spotkań sportowych a jest to naprawdę dobra alternatywa kiedy mamy ochotę na dodatkowy zarobek.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak typować e-sport online w odpowiedni sposób?

Typowanie zakładów bukmacherskich w elektronicznych sportach jest bardzo czasochłonne, z tego powodu że e-sporty mają niewiele wspólnego z normalnym sportem, oprócz tego obstawianie takich zakładów wymaga od nas analitycznego podejścia do typowania. Zanim jednak cokolwiek zaczniemy typować, należy pamiętać o tym, aby wybrać legalną firmę bukmacherską, ponieważ w innym wypadku może oznaczać to dla nas przykre konsekwencje prawne, a tego nikomu nie życzymy, no ale wróćmy już do tematu. Pierwszym krokiem, jaki musimy podjąć, jest zastanowienie się, jaką kategorię e-sportową chcemy obstawiać, czy to są spotkania turniejowe, czy też pojedynki naszych ulubionych graczy (1vs1), jaką kategorię e-sportową chcemy obstawiać (gry, symulatory etc), czy nawet być może chcemy obstawiać całe turnieje obracające się wśród tylko jednego gatunku (na przykład gry typu battle royale).

Jeżeli wybraliśmy już firmę bukmacherską oraz dany rodzaj spotkania, przed typowaniem warto sprawdzić najnowsze bonusy i promocje wybranej przez nas firmy bukmacherskiej, z prostego powodu, dlatego że jeśli trafi nam się tzw. freebet lub pewna ilość środków które możemy przeznaczyć na nasz zakład, wtedy nasza wygrana będzie większa. Wracając jednak do tematu, na początku musimy prześledzić ruchy naszej ulubionej drużyny (bądź faworyta), spisać sobie wszystko na kartce ile razy odnosili zwycięstwo, ile razy przegrywali, jakie błędy popełniają i tym podobne.

Sytuacja e-sportu po pierwszej fali paniki, wywołanej COVID-19

Nie da się ukryć, że panika wywołana fałszywymi informacjami podawanych przez azjatów poniosła za sobą nieciekawe konsekwencje. Chińczycy opowiadali o niestworzonych liczbach umierających osób, podczas gdy epidemia eboli kilka lat temu była bardziej śmiercionośna niż ta choroba kiedykolwiek będzie. Podawanie fałszywych informacji, nakręcanie biznesu ,,maseczek na koronawirusa” i wielu innych kwestii sprawiło, że większość rynków (w tym i bukmacherski) sporo podupadło. Co nieciekawe, jeden bukmacher już zawiesił działalność, a reszta ogranicza się do proponowania zakładów, na takie wydarzenia jak zakłady na e-sporty, więc póki co nie musimy się martwić o to, że na e-sporty nie będzie zakładów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie e-sportu dla opornych
Następny artykułJak zacząć typować zakłady sportowe?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.