Nowi gracze zakładów bukmacherskich marzą o ogromnych pieniądzach, sławie i luksusie który mogą otrzymać za kwoty wygrane na zakładach bukmacherskich. Niestety jednak, szansa na taką wygraną jest śmiesznie mała. Ten artykuł jest właśnie poświęcony temu, aby każdego kto buja w obłokach, sprowadzić na ziemię.

Jakie sumy można wygrać na zakładach bukmacherskich?

Przewaga firmy bukmacherskiej – zwróć na to uwagę!

Jeśli zdecydowaliśmy się już na typowanie u legalnego bukmachera, musimy koniecznie znać przewagę, jaką ma nad nami bukmacher i jakie ryzyko przez to podejmujemy. Kursy w firmach bukmacherskich nie są wyssane z palca, bukmacherzy ustalają je na podstawie marży bukmacherskiej. Ważne dla nas jest w tej chwili to, aby nie wybierać firm bukmacherskich z wysoką marżą i poświęcić trochę czasu na znalezienie bukmachera z jak najniższą marżą.

Emocje, wynik, wygrana – a co z fiskusem?

Obstawiając zakłady w legalnych firmach bukmacherskich musimy liczyć się z tym, że trzeba zapłacić podatek. Wynosi on 12% od wniesionej stawki.

Najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce oferują swoim graczom zupełnie zgodną z prawem grę bez podatku. Wygląda to tak, że po spełnieniu konkretnych warunków, dostajemy 12% w formie dodatku, aby w ogóle nie odczuć podatku na rzecz państwa. Jest to dość ciekawe rozwiązanie, ale w końcu Polak potrafi.

Wygrana u bukmachera – mit czy prawda?

Osoby przeciwne obstawianiu uważają, że obstawianie zakładów u bukmachera to jedno wielkie oszustwo. Twierdzą, iż nie da się na obstawianiu wygrać, a osoby które twierdzą inaczej, uznają za niepoczytalne. Nikt normalny nie sądzi że można łatwo wygrać z bukmacherem, ale nie ma wątpliwości że da się to zrobić. Aby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić niezależne fora bukmacherskie.

Co wpływa na to, ile wygramy na zakładach?

O ile bukmacher nie ustalił odgórnego limitu na wygraną na przykład dla nowych graczy, wysokość wygranej przez nas sumy może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Najwyższe wygrane w naszym kraju występowały na zakładach akumulowanych. ,,Akumulatory” popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny. Jednakże szansa na wygraną z takiego zakładu jest niestety bardzo mała. Istnieją również inne rodzaje zakładów bukmacherskich warto o nich poczytać, z racji tego że różne rodzaje zakładów niosą za sobą inne kwoty wygranych.

 Jednakże wysokość całkowitej wygranej jest jednak uzależniona od wielu zmiennych czynników. Żaden z doświadczonych graczy nie liczy tutaj na wyjątkowe szczęście. Jeśli chcemy jednak pograć trochę więcej u bukmachera, warto jest wziąć wtedy pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów) a po trzecie wysokość stawki.

Ile możemy zarobić na zakładach bukmacherskich? -Podsumowanie

Wysokość wygranej na zakładach bukmacherskich w głównej mierze zależy od naszego doświadczenia w danej dziedzinie sportu który typujemy, umiejętności planowania oraz zachowania zimnej krwi oraz odrobiny szczęścia.

Ciężko jest tu podać konkretną sumę, ale są oczywiście przypadki gdzie ktoś wygrał kilkadziesiąt tysięcy złotych, jednak mierząc siły na zamiary i obstawiając rozsądnie, jesteśmy prawdopodobnie w stanie wygrać od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych, o ile wiemy co robimy. To przypuszczenie nie dotyczy oczywiście początkujących graczy, ponieważ każdy rozsądny człowiek na początku nie będzie obstawiał wyjątkowo wielkich sum pieniędzy, dlatego wygrana w tym przypadku będzie odpowiednio niższa.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać zakłady na żywo
Następny artykuł3 Cechy jakie powinien posiadać każdy gracz zakładów bukmacherskich
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.