Bukmacherzy różnią się od siebie ofertą, bonusami na start czyli ilością sportów na które możemy postawić zakład. Którego bukmachera powinniśmy wybrać na początek naszej przygody z obstawianiem?

Którego bukmachera powinniśmy wybrać na start?

Którego bukmachera wybrać?

Jest to często słyszane pytanie w kręgach osób, które są zainteresowane bukmacherką, ale nigdy jeszcze nie obstawiały zakładów. Zanim jednak odpowiemy na to pytanie, należy najpierw pomyśleć o dołączeniu do for bukmacherskich gdzie znajdują się już doświadczeni gracze, z tego powodu że w takich środowiskach ci ludzie czują się o wiele pewniej i jest o wiele większa szansa że zdradzą nam swoje metody, albo przynajmniej odradzą nam typowania w zakładach bukmacherskich, które cieszą się złą opinią.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS – sponsor reprezentacji Polski

Legalny bukmacher STS to jedna z największych firm bukmacherskich które działają na terenie polski. STS utrzymuje na swojej witrynie, że jej udziały na rynku bukmacherskim wynoszą aż 48%.  Zawdzięcza to przede wszystkim swojej reputacji, która została wypracowana przez sponsorowanie licznych drużyn i organizacji sportowych, które STS sponsoruje. Mówimy tu głównie o PZPN , której STS jest oficjalnym sponsorem, KSW czy Jagiellonii Białystok.

Fortuna

Firma bukmacherska Fortuna obok STS jest największym bukmacherem w Polsce. Pierwsza również oferowała swoim graczom możliwość typowania zakładów przez ich witrynę oraz na żywo.

Warto jest sprawdzić ofertę firmy Fortuna, z racji tego że posiadają oni świetny bonus na start dla nowych użytkowników, który jest na największą sumę na zakład bez ryzyka, jaką można spotkać na rynku. Dużym ułatwieniem dla starszych graczy i chcących poczuć ,,atmosferę stacjonarnego obstawiania” jest to, że Fortuna posiada dużą liczbę zakładów naziemnych. Ciekawym asem w rękawie tego bukmachera są transmisje na żywo, które są najlepsze na polskim rynku, a także naprawdę świetną aplikację mobilną. Na koniec warto zaznaczyć, że firma bukmacherska fortuna ma bardzo wysokie kursy na zakłady, które nierzadko przewyższały ofertę pozostałych firm bukmacherskich.

Betclic

Bukmacher Betclic pojawił się na polskim rynku dosyć niedawno. Pośród dyscyplin sportowych oferowanych przez tego bukmachera znaleźć można między innymi takie sporty niszowe jak  narciarstwo alpejskie czy krykiet, a wśród zakładów specjalnych, rozrywkę czy politykę.

Do plusów bukmachera można dodać świetną aplikację mobilną, która działa szybko i jest stworzona z dbałością o każdy szczegół. Poza tym Betclic ma bardzo ciekawą ofertę na zakłady live oraz profesjonalne transmisje na żywo. Po rejestracji u tego legalnego bukmachera można oglądać mecze piłki nożnej, tenisa, koszykówki, oraz wiele innych.

Która firma bukmacherska jest najlepsza na rynku?

Nie ma najlepszej odpowiedzi na takie pytanie, z racji tego że każdy ma inne priorytety. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć każdej ewentualności, dlatego według nas wybór powinien zostać oddany na tego bukmachera, który według was oferuje najlepsze usługi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajpopularniejsze tytuły gier online – które można obstawiać
Następny artykułObstawianie e-sportu dla opornych
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.