Czasami szukamy konkretnych porad, dotyczących czegoś, co nas interesuje, na przykład jak obskubać dorsza. Ale czasami również lubimy sobie wejść na inne ,,poradniki” i poczytać sobie o różnych innych sprawach. No ale my zajmujemy się bukmacherką nie rybami, dlatego też prezentujemy wam kilka porad z różnych kategorii bukmacherki!

Mix porad i ciekawostek bukmacherskich – a dlaczego nie?

Uzależnienie od bukmacherki

Czy uzależnienie od zakładów bukmacherskich jest możliwe?Oczywiście że tak. Od każdej formy hazardu można się uzależnić, nieważne czy są to zakłady, automaty czy nawet karty. Wiadomo że to czy się uzależnimy zależy od indywidualnego człowieka, jedni mają większą tendencję do bycia uzależnionymi a drugą (osobę) może to zupełnie nie ruszać. Ale mowa tutaj o osobach, które na przykład bardzo łatwo uzależniły się od tytoniu, bądź innych substancji działających na organizm ludzki (myślimy tutaj kawie), ponieważ bardzo rzadko osoba uzależniona jest w stanie sobie zdać sprawę z tego, że jest w sidłach uzależnienia.

Harry Ogden – a któż to taki?

Harry Ogden jest uznawany w historii bukmacherki za pierwszego, profesjonalnego bukmachera na naszym świecie. W roku 1790 poinformował tłum zebrany przy Newmarket Heath że jest w stanie przyjąć zakład na każdego konia. I tutaj właśnie historia zatacza dość ciekawe koło, ponieważ w kraju, w którym kilka wieków wcześniej próbowano zabronić hazardu, zrodziła się pierwsza na świecie nowoczesna forma hazardu, czyli zakłady bukmacherskie. A swoją drogą to obstawianie zakładów bukmacherskich na wyścigi konne to jedna z najstarszych form rozrywki, a mimo to pomogła zrodzić nowoczesną bukmacherkę. Historia ma naprawdę ciekawy humor.

A jakie są korzyści obstawiania w internecie?

Obstawianie zakładów bukmacherskich może nam przynieść wiele korzyści, jak również pozwala nam śledzić wydarzenia na bieżąco. Bonusy bukmacherskie i promocje oraz specjalne przygotowane programy lojalnościowe pozwalają nam na dokładne poznanie serwisu danego bukmachera, jak też opracowanie własnej strategii bez ryzyka, ale również pozwalają na uzyskanie większych korzyści finansowych.

Uzbierane punkty z programów można wykorzystać na kolejne zakłady lub przygotowane przez bukmachera nagrody. Oprócz tego internet umożliwia nam stałe śledzenie wydarzeń, dzięki niemu możliwe jest całodobowe kontrolowanie zdarzeń, wyników czy proponowanych zakładów. Dzięki tej możliwości będziemy cały czas na bieżąco. Oprócz tego mamy również zaletę obstawiania, bez wychodzenia z domu. Obstawianie kuponów w sieci nie wymaga wychodzenia w domu, odbieranie nagród odbywa się droga elektroniczną, a sprawdzanie i konstruowanie zakładów odbywa się w naszym domu.

Zawsze miej ,,chłodną głowę”!

Pamiętajmy również o tym, że nie opłaca się często bycie narwanym, podczas typowania wyników w zakładach bukmacherskich. Jest to po prostu nieefektywne dla nas, z racji tego że nie będziemy w stanie jasno myśleć, przez co możemy zmniejszyć sami sobie szanse na udany typ bukmacherski.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł,,Spowiedź” starego bukmachera. Czyli jakie są wady pracy w branży bukmacherskiej?
Następny artykułJak zacząć typować wyniki u bukmachera?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.