Dostrzegasz coraz większe zainteresowanie (wśród Polaków) tą dziedziną? Zakłady bukmacherskie są bardzo popularne. A szczególnie chodzi tutaj o możliwość gry przez sieć. W końcu dzięki temu możesz obstawiać rozmaite wydarzenia prosto ze swojej nieruchomości itd. Co jednak jest do gry? M.in. chodzi o rozmaite dyscypliny. Jakie sporty są najciekawsze? Oto nasz subiektywny ranking!

etoto

Piłka nożna 

To dyscyplina numer jeden. I to pod wieloma względami. Warto zaznaczyć, że piłka nożna od wielu lat jest zdecydowanie najbardziej popularna. I raczej nie należy spodziewać się jakichkolwiek zmian na tej płaszczyźnie. Oczywiście, futbol możesz bez żadnego kłopotu obstawiać w etoto. Oczywiście, jeśli jesteś pełnoletni, a potem dokonasz rejestracji. Warto dodać tak na marginesie, że jak to zrobisz, to zainkasujesz świetne promocje. To m.in. bonus 200% do 100 PLN. Równolegle możesz otrzymać freebet o wartości 20 PLN, który może być przez Ciebie wykorzystany w trakcie używania aplikacji mobilnej. Co jest do typowania? To właśnie m.in. futbol. Osoby zainteresowane tym zagadnieniem nie powinny narzekać na skalę opcji do wyboru. Możesz np. grać spotkania reprezentacji narodowych, czy rozgrywki klubowe (ligowe plus pucharowe). Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się oczywiście np. spotkania kadry narodowej Polski. Pod koniec marca Biało-czerwoni rozpoczną eliminacje do Mistrzostw Europy 2024. Już pod wodzą nowego selekcjonera, czyli Fernando Santosa. Warto dodać, że w pierwszym spotkaniu Polska zagra w delegacji z Czechami. A kilka tygodni wcześniej odbędą się m.in. premierowe spotkania fazy pucharowej tej edycji Ligi Mistrzów itd. Jest zatem w czym wybierać! Dodatkowo możesz obstawiać w trybie przedmeczowym, jak i live.

Skoki narciarskie

Już od czasów Adama Małysza jest to nasz sport narodowy! I przez te ponad 20 lat nic się w tej kwestii nie zmieniło. Szczególnie że cały czas bardzo dobre wyniki notują inni zawodnicy z naszego kraju. Kiedyś chodziło szczególnie o Kamila Stocha. Teraz najlepiej z Polaków radzi sobie Dawid Kubacki. Co możesz zaś typować w Etoto, jeśli chodzi o ten sport? Przede wszystkim są to kolejne konkursy zaliczane do Pucharu Świata. Wyboru jest całe mnóstwo. W końcu możesz zagrać zakłady podstawowe i dodatkowe. A dzięki temu są większe szanse, że finalnie wybierzesz z oferty coś, co pozwoli Ci zanotować naprawdę fajne wyniki. Do wyboru jest typowanie prematch oraz live.

Tenis ziemny

Ta dyscyplina gwarantuje bardzo duże emocje. Polacy interesują się tenisem ziemnym od bardzo dawna. A teraz wielu naszych reprezentantów osiąga sukcesy. To zaś tylko napędza zainteresowanie tym sportem. W ofercie Etoto są m.in. wszystkie turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema. Czyli gracze mogą obstawiać Australian Open, French Open, Wimbledon oraz US Open. Poza tym nie brakuje zawodów niższej i dużo niższej rangi. Gracze mogą typować (tak samo, jak w poprzednich przypadkach) zakłady podstawowe oraz dodatkowe. Nie brakuje m.in. opcji długoterminowych. Np. już teraz możesz pokusić się o typ na to, kto wygra Wimbledon w 2023 roku itd.

Poprzedni artykułCzy dobre typy bukmacherskie sprawdzają się w każdym meczu?
Najlepsi w Polsce bukmacherzy online oferują co raz więcej swoim klientom. Zakłady bukmacherskie przez internet stają się co raz popularniejsze dzięki nowej ustawie hazardowej, która wygoniła nielegalnych bukmacherów z Polski.