Czasami gracze pokera nie dostrzegają oczywistych pomyłek, przez które potrafią przegrać spore sumy, jednakże my dzisiaj pokażemy wam, czego nie powinniście robić, jeśli chcecie zostać profesjonalnymi graczami pokera!

Najczęstsze błędy popełniane przez graczy pokera
Najczęstsze błędy popełniane przez graczy pokera

Zbyt duża pewność siebie

Niestety, ale gracze którzy mimo iż wydaje im się, że blefują idealnie, często dają się ponieść emocjom, które doświadczeni pokerzyści potrafią rozpoznać. Kiedy jednak nie spasują, ponieważ ich karty są o wiele lepsze od twoich, to w tym momencie już wiesz, że przegrałeś swoje pieniądze.

Brak odpowiedniego zarządzania pieniędzmi

Jeżeli nie potraficie odpowiednio zarządzać swoim kapitałem, to prędzej czy później, stracicie wszystkie swoje środki. Każdy pokerzysta wie, że istnieje coś takiego jak zarządzanie swoimi pieniędzmi, jednakże często wielu graczy ma to zazwyczaj gdzieś. A to bardzo zła cecha, ponieważ w pewnym momencie zabawiając się w gry w pokera, taki gracz może obudzić się z ręką w nocniku, a następnie mieć swoje mieszkanie zajęte przez komornika, ponieważ nie dba o to, ile pieniędzy ma na koncie.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Zbyt szybkie decydowanie o kartach

Każdą decyzję przed jej podjęciem trzeba solidnie przemyśleć. Ile razy zdarzało Wam się rozegrać rozdanie, a później pomyśleć, że jednak zagralibyście inaczej? Wielu graczy za bardzo spieszy się ze swoją decyzją. W przypadku jeżeli gracie na przykład obstawianie pokera w Betgames STS, macie trochę czasu, więc przemyślcie decyzję i zastanówcie się, czy na pewno powinniście postawić na te karty.

Brak pracy nad sobą

To największy błąd pokerzysty. Poker zmienia się i będzie się zmieniał, a ci którzy chcą zostać i wygrywać, muszą przejść podobną ewolucję. To, że kiedyś ktoś wygrywał, wcale nie znaczy, że wróci dzisiaj i znów będziecie zarabiał fortunę. Strategie zmieniają się, a gracze pracują nad umiejętnościami.

Bonus od STS: Ten legalny bukmacher przygotował dla nowych graczy bonus 29 zł bez depozytu, w sam raz żeby przetestować nowe gry tego bukmachera. Bonus zostanie przyznany jeśli wpiszesz kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl. Bonus 29 zł zostanie dopisany po około 1h od rejestracji.

Brak kontroli nad własnymi emocjami

Frustracja, nerwy i ogólne zniecierpliwenie są waszym sojusznikiem przy graniu w pokera. W końcu nie tylko w pokera, ponieważ również i gra w bakarat potrafi być stresująca. Ale wróćmy do rzeczy – istnieje wiele sposobów na odpowiednie przygotowanie do sesji. Przed każdą rozgrywką warto spędzić nad tym kilka minut. Musicie nauczyć się rozpoznawania własnych emocji. Posiadanie zrównoważonego zakresu przeciwko regularnym graczom jest świetne. Jednak w starciu z amatorami należy dostosować swoją strategię i ich wykorzystywać. Przy pasywnych graczach, nie powinniście blefować, jednakże przeciwko agresywnemu rywalowi, gra powolna jest dobrym rozwiązaniem. Pamiętajcie żeby nigdy nie stracić panowania nad sobą, oraz odpowiednio dostosowywać swoją technikę do pola gry.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady STS – oferta online
Następny artykułSTS aplikacja mobilna
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.