Eksperci często doradzają userom (np. na forach bukmacherskich), by Ci wybierali jedynie sprawdzone podmioty hazardowe. Jesteś w kropce? Zastanawiasz się, co w istocie wybrać? Jakie firmy bukmacherskie są obecnie na topie? Które z nich mają najwięcej Klientów?

STS – co warto wiedzieć na temat tego podmiotu?

Na pierwszym miejscu naszego rankingu (i nie tylko) znajduje się ta firma hazardowa. Warto zaznaczyć, że STS działa na rynku już od 1997 roku. Ten podmiot bukmacherski oferuje świetne usługi. Są one legalne. Warto wiedzieć, że dodatkowo możesz liczyć na kilka znakomitych promocji. M.in. oferowany jest bonus… bez depozytu. Takie promocje cieszą się niemałym zainteresowaniem wśród graczy. Nie może to jednak zaskakiwać. W końcu możesz zainkasować pieniądze bez żadnej inwestycji ze swojej strony. Jakie są tutaj warunki? Należy tylko i wyłącznie założyć konto, a w czasie rejestracji wpisać kod promocyjny „BETONLINE”. Jeśli już to zrobisz, to zainkasujesz 29 PLN. Okazuje się, że to nie wszystko. Wszak STS to firma bukmacherska oferująca także bonusowe pieniądze (po 20 PLN) na gry karciane i sporty wirtualne. Tymczasem główna promocja tego bukmachera to w tym momencie podwojenie depozytu. Dzięki temu zainkasujesz 100% do 1200 PLN (po założeniu konta i zrealizowaniu wpłaty).

Coraz popularniejszy jest Betfan

Betfan to stosunkowo młoda firma. Ma ona jednak niezbędne doświadczenie. Opinie na jej temat są znakomite. Nie jest to zaś przypadkowe. Ogólnie oferta tego bukmachera jest bardzo bogata. Możesz się z nią zapoznać np. na stronie internetowej sport.betfan.pl typy bukmacherskie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by typować zakłady prematch, jak i live. Dodatkowo z rozmaitych dyscyplin. W ofercie Betfan są wydarzenia sportowe, polityczne, rozrywkowe itp. Co więcej nie brakuje e-sportu i wielu dyscyplin wirtualnych itd. Jeśli zaś chodzi o bonusy, to także nie ma na co narzekać. Wszak możesz zdecydować się np. na cashback. Aż do 600 PLN. Aby z niego skorzystać, trzeba założyć konto, wpisać kod promocyjny „BETFAN” i zrealizować pierwszy depozyt. Inna promocja to zakład bez ryzyka. Dzięki niemu będziesz mógł zagrać bez obaw za 70 PLN. Warto zaznaczyć, że kolejnym świetnym bonusem jest zaś podwojenie następnej wpłaty. Tym sposobem możesz zainkasować dokładnie 100% nawet do 1000 PLN.

Fortuna i Etoto – na co możesz liczyć po wykonaniu rejestracji?

W Fortunie nie brakuje świetnych promocji. Nic zatem dziwnego, że ta firma bukmacherska także jest popularna. Fortuna oferuje m.in. zakład bez ryzyka do 600 PLN. Dla początkujących bardzo dobrym wariantem jest zaś bonus bez depozytu (20 PLN). A może warto posiadać konto w Etoto? Też jest to wskazane. W końcu ta legalna firma bukmacherska zapewnia niecodzienny bonus na rynku. Jest to zaś dokładnie 200% do 200 PLN. Jeśli zatem np. zdecydujesz się na dokonanie wpłaty w kwocie 100 PLN, to będziesz mieć 300 PLN itd. Dodatkowo warunki obrotu tymi wszystkimi bonusami są bardzo proste do spełnienia.

Poprzedni artykułNajlepsi bukmacherzy online – aktualny ranking
Następny artykułGdzie warto założyć konto bukmacherskie?
Najlepsi w Polsce bukmacherzy online oferują co raz więcej swoim klientom. Zakłady bukmacherskie przez internet stają się co raz popularniejsze dzięki nowej ustawie hazardowej, która wygoniła nielegalnych bukmacherów z Polski.