Największe bonusy na start – którą firmę wybrać?

Chcesz, by finalnie wyselekcjonowana przez Ciebie firma bukmacherska posiadała wszystkie istotne zalety? Sporo osób w pierwszej kolejności zwraca uwagę na legalność. I bardzo dobrze. Ważne jest również to, by wybrana firma bukmacherska miała hojne promocje na start. Dzisiaj opisujemy trzy podmioty hazardowe, które na pewno nie mogą powstydzić się tego, co na co dzień oferują dla swoich Klientów. Zaczynamy!

Jakie atrakcje przygotowała Fortuna?

Ten podmiot hazardowy działa z powodzeniem już od 1996 roku. Pod kątem doświadczenia ta firma bukmacherska praktycznie nie ma sobie równych. Dla użytkowników liczy się jednak przede wszystkim to, co jest tu i teraz. A ta firma bukmacherska działa legalnie. To pierwsza istotna sprawa. Poza tym możesz uzyskać hojny bonus przy rejestracji w Fortunie. Jakie promocje są generalnie oferowane na start? Warto zaznaczyć, że możesz np. zdecydować się na bonus bez konieczności wykonywania żadnego depozytu. Jakie są jednak tutaj kluczowe zasady? W pierwszej kolejności musisz wyłącznie założyć konto. Nie zapominaj jednak o wpisaniu właściwego kodu promocyjnego. Dzięki temu uzyskasz stosowną promocję. A jest to zaś obecnie zakład bez ryzyka 20 PLN. Poza tym opisywana firma bukmacherska zapewnia zwrot za pierwszy przegrany kupon. Aż do poziomu 600 PLN. W razie czego (jak nie uda Ci się trafić) Twoje interesy będą zatem w pełni zabezpieczone.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

STS: hojne i urozmaicone promocje na start

Warto bez wątpienia posiadać konto także w tym podmiocie hazardowym. Należy zaznaczyć, że firma bukmacherska STS zapewnia każdemu nowemu userowi wiele cennych promocji. Tak tylko dla formalności warto dodać, że ten podmiot hazardowy działa w pełni legalnie. Możesz być zatem spokojny o ten aspekt. Co jest zaś oferowane dla każdego nowego użytkownika? Na pewno masz okazję zainkasować zakład bez ryzyka 100 PLN. Co jest tutaj konieczne? Niezbędna jest na pewno STS online rejestracja z bonusem. Warto zatem założyć konto oraz zadbać o to, by był wygenerowany (lub ewentualnie wpisany) właściwy kod promocyjny („STS100”). Co ma jeszcze tutaj spore znaczenie? Dodatkowo ta najlepsza firma bukmacherska zapewnia wiele innych atrakcji. Chodzi zaś przede wszystkim o bonus wynoszący nawet 1500 PLN. Poznaj kluczowe zasady! Musisz mieć swoje konto. Potem trzeba w ciągu jednego miesiąca od dokonania rejestracji wpłacić trzy depozyty. Czekają na Ciebie trzy bonusy. Łącznie możesz zaś zainkasować właśnie nawet 1500 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co oferuje dla nowych użytkowników Fuksiarz?

Ten młody podmiot hazardowy wystartował na dobrą sprawę w kwietniu minionego roku kalendarzowego. Warto zaznaczyć, że oferuje on znakomite warunki. Dla każdego nowego usera. Obecnie możesz zainkasować cashback do 500 PLN (50%). Jeśli zatem przegrasz pierwszy kupon (postawiony zgodnie z warunkami regulaminu), to możesz otrzymać cashback bez obrotu. Potem masz okazję np. od razu wypłacić uzyskane w ten sposób pieniądze albo przeznaczyć je na dalszą grę…

Poprzedni artykułTypowanie basketu – które firmy proponują najlepszą ofertę dla fanów koszykówki?
Następny artykułCzy dobre typy bukmacherskie sprawdzają się w każdym meczu?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.