Jak najlepiej jest obstawiać wydarzenia e-sportowe? To pytanie zadaje sobie wiele znudzonych osób, które siedzą teraz w domach. Naturalnie warto w tym czasie sobie dorobić, bądź też po prostu przeżyć sportowe emocje we własnym domu podczas obstawiania zakładów na e-sport. Dlatego też dziś przedstawimy wam, jak to najlepiej zrobić!

Obstawianie e-sportu dla opornych

Coraz więcej możliwości obstawiania u bukmacherów

Polscy bukmacherzy decydują się już na sponsorowanie mniej lub bardziej znanych drużyn czy zawodników, ale także przygotowują portale dedykowane obstawiającym sport elektroniczny. Jeżeli szukacie strony, która pozwoli wam na obstawianie meczów CS’a czy LoL’a na specjalnej stronie ze statystykami, informacjami i nie tylko, na pewno powinniście przyjrzeć się temu, co dostępne jest obecnie w Totalbet oraz STS.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gdzie możemy obstawiać spotkania?

Dobrze jest, mimo wszystko, mieć konta u kilku bukmacherów, ponieważ kursy nigdy nie są takie same w dwóch różnych miejscach, a przecież to od nich zależy to, czy uda nam się zarobić więcej, czy mniej. Nie bez znaczenia są również bonusy bukmacherskie na e-sport. Na ten moment można odebrać chociażby w STS bonus bez depozytu w wysokości 29 zł. Taką kasę otrzymuje się na koncie po wpisaniu kodu promocyjnego “BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl. Darmowe 29 zł można wykorzystać na przykład na nasze pierwsze typy e-sportowe!

E-sport a pewne typy?

Szukając stron z pewnymi typami na e-sport, zawsze kierujcie się zasadą ograniczonego zaufania. Pamiętajcie, że portal internetowy czy blog może obecnie stworzyć każdy i wcale nie musi mieć przy tym żadnego doświadczenia ani bukmacherskiego, ani informatycznego. Dobre typy esport znaleźć można głównie na często aktualizowanych stronach. Jeżeli widać, że na danym blogu pojawia się tylko parę wpisów na miesiąc, trudno zakładać, by autor takiego miejsca miał pojęcie o tym, czym się zajmuje. Jednakże znalezienie takich stron jest możliwe, jednakże o wiele lepiej jest jedynie inspirować się propozycjami typów, a zdecydowanie lepiej jest bazować na zdobywanym przez nas doświadczeniu na zakładach e-sportowych. A jak takie doświadczenie zdobyć?

Przed pierwszym typem – zdobądź odpowiednie doświadczenie!

Zdobycie takiego doświadczenia jest z jednej strony całkiem proste, a z drugiej ciężkie. Naturalnie brzmi to jak bzdury, ale już wyjaśniamy. Chodzi mniej więcej o to, że aby dobrze obstawiać zakłady na e-sport, potrzebujemy doświadczenia w tytułach, które chcemy obstawiać. Dajmy na to – jeden z najpopularniejszych tytułów e-sportowych, czyli CS: GO. Aby trafnie obstawiać typy, musimy spędzić co najmniej kilka tygodni, poznając mechanikę gry, skład drużyn, oraz taktyki gry. Tylko w ten sposób będziemy w stanie bardzo łatwo przewidzieć, która z drużyn odniesie zwycięstwo. A gdzie jest ta łatwa część? Otóż jak sama nazwa mówi – jest to gra, czyli możemy się bawić, na przykład po pracy w nią, jednocześnie poznając przeróżne mapy, taktyki gry oraz lepsze sposoby na wygrywanie starć.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKtórego bukmachera powinniśmy wybrać na start?
Następny artykułJakie są najlepsze sposoby na typowanie e-sportu w internecie?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.