Nie da się ukryć, że obstawianie piłki nożnej często jest bardzo popularnym zajęciem – szczególnie z tego powodu, iż jest to sport numer jeden, zarówno w kategoriach sportowych u bukmacherów, jak i również w rankingach sportowych na całym świecie. Jednakże dlaczego to właśnie obstawianie piłki nożnej stało się aż tak popularne?

Obstawianie piłki nożnej – dlaczego to jest aż tak popularne?

Numer jeden wśród sportów

Według statystyk najpopularniejszym sportem w zakładach jest piłka nożna, która jest najpopularniejsza wśród graczy stacjonarnych i online. Eksperci z branży gier szacują, że żywe zainteresowanie graczy meczami piłki nożnej pochodzi od różnych bukmacherów, którzy obstawiają zakłady na zawarcie wspólnych kuponów piłkarskich. Ponadto piłka nożna, jako sport narodowy, przez lata przyciągała najwięcej kibiców i często wielu graczy (naturalnie przed pandemią) chętnie ściągało na stadiony, aby kibicować swoim faworytom.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co ciekawe, legalni bukmacherzy nadal świadczą zróżnicowane usługi, zwłaszcza jeśli chodzi o piłkę nożną. Gracze mogą wybierać spośród wielu atrakcyjnych kursów, w tym liczby rzutów rożnych, które drużyna strzeli jako pierwsza, liczby goli w meczu, zwycięzcy lub remisu. Dodatkowo możliwość składania zleceń, kumulacji lub zakładów systemowych zwiększa różnorodność gry. Aby sprostać oczekiwaniom graczy, firmy bukmacherskie zapewniają graczom wiele funkcji. Największą zaletą buka jest funkcja wypłaty gotówki, która pozwala na wypłatę bonusów w dowolnym momencie gry.

Zakłady na żywo

Zakłady na żywo na mecze piłki nożnej to jedna z najpopularniejszych form obstawiania. Możliwość śledzenia meczów piłkarskich poprzez wyniki zakładów w czasie rzeczywistym zwiększa emocje graczy i zwiększa ich udział w obstawianiu. Klient przyjmuje do wiadomości, że taka forma obstawiania w grze zapewnia maksymalną dawkę adrenaliny. Kolejną zaletą działu LIVE jest konsolidacja spotkania w jeden kupon, co zwiększa mnożnik, wpływając tym samym na prawdopodobieństwo większego zwycięstwa.

Zainteresowanie kibiców przekłada się na spore pieniądze

Piłka nożna to najpopularniejszy sport w kraju i cieszy się coraz większym zainteresowaniem kibiców, dlatego bukmacher dostosowuje ofertę do aktualnego zapotrzebowania rynku. Promocje, bonusy i wysokie kursy oferowane przez zakłady sportowe są związane z piłką nożną. Jest to integralna część polityki marketingowej firmy zajmującej się grami, mającej na celu przyciągnięcie jak największej liczby uczestników. Wpływa to również na to, że piłka nożna jest najczęściej oglądaną dyscypliną sportu wśród innych dyscyplin oferowanych przez firmy bukmacherskie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Koronawirus

Niestety, jak większość z nas się przekonała, to właśnie z powodu koronawirusa obstawianie zakładów sportowych na piłkę nożną stało się niemalże przez jakiś czas, chociaż co jeszcze gorsze, te największe ligi zostały po prostu odwołane. Nie da się ukryć, że do normalności powrócimy może dopiero na początku 2022 roku, więc ciężko jest powiedzieć, czy nawet tegoroczne EURO nie odbędzie się w przyszłym roku.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – jak się nie dać oszukać?
Następny artykułDlaczego pokerzyści uwielbiają odwiedzać Las Vegas?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.