Dobra strategia w stawianiu zakładów bukmacherskich jest kluczowym czynnikiem w drodze do sukcesu. W celu maksymalizacji korzyści finansowych warto trzymać się kilku zasad. Przede wszystkim w pierwszej kolejności trzeba ustalić górny limit budżetu, jaki typer chce przeznaczyć na grę. Oczywiście limit musi zakładać bezpieczną kwotę, która nie spowoduje dziury w budżecie finansowym. W drugiej kolejności warto wybrać własny system stawiania.

Porady bukmacherskie za darmo
Porady bukmacherskie w zakładach sportowych w internecie

Dużą popularnością wśród systemów cieszy się płaska stawka, stawkowanie procentowe czy też progresja. Płaska stawka jest idealna dla początkujących graczy, gdyż zakłada ona stosunkowo małe ryzyko straty. System ten jest łatwy do opanowania. Stawkowanie procentowe opiera się natomiast na grze za ustalony uprzednio procent. Warto zauważyć, że procent ten jest ustalany w odniesieniu do posiadanego przez gracza budżetu. Progresja natomiast opiera się na wynikach z poprzedniego zakładu. System ten, charakteryzuje również stosunkowo niski poziom ryzyka i duże szanse wygranej.

Pojedyncze zakłady większą szansą na sukces

Kolejnym ważnym aspektem jest porównywanie kursów u poszczególnych bukmacherów. Oczywiście w tej kwestii warto zdecydować się na najwyższy z oferowanych kursów. W tym przypadku warto również oszacować ewentualne koszty poniesione w ramach dokonania transakcji. Kolejnym czynnikiem, który może przybliżyć każdego typera do osiągnięcia większego sukcesu jest bez wątpienia stawianie singli. Mogą one oferować pewniejsze i bezpieczniejsze pieniądze, niż stawianie multi-zakładów.

sts darmowe promocje bukmacherskie
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Im mniej jest zakładów na kuponie, tym większe jest prawdopodobieństwo wygranej. Zwłaszcza na początku swojej przygody z dziedziną bukmacherki, warto rozpocząć stawianie jednego ewentualnie dwóch zakładów. Dopiero z biegiem czasu i doświadczeniem, warto poszerzyć swoje zakłady o kolejne wydarzenia sportowe. Jednak nie zaleca się obstawiania więcej, niż pięciu zakładów na jednym kuponie, gdyż minimalizuje to ryzyko wygranej.

Obstawianie wydarzeń sportowych z zakresu swojej wiedzy

Jeśli chodzi o stawianie dobrych zakładów, warto pamiętać, aby brać pod uwagę te dyscypliny sportowe, które są znane danemu graczowi. Nie warto stawiać zakładów w wydarzeniach sportowych, o których się nie ma żadnego pojęcia. Gracz powinien również być w posiadaniu wiedzy odnośnie piłkarzy z obstawianej drużyny. Warto przeanalizować, czy dany zawodnik nie doznał niedawno kontuzji i czy jest on w dobrej formie. Również warto znać kartki piłkarzy. W kontekście stawiania zakładów bukmacherskich, nie warto zapominać o analizie swoich wyborów.

Przed każdą grą warto dobrze przemyśleć swój wybór, nie jest zalecane pochopne podejmowanie decyzji. W przypadku stawiania kilku kuponów, zaleca się rozgraniczanie wydarzeń sportowych, tak, aby one się nie powtarzały. Mianowicie, jeśli gracz obstawia jedno wydarzenie na kilku kuponach, maksymalizuje on ryzyko straty. Dzieje się tak dlatego, że gdy dane wydarzenie zostanie źle obstawione, to wszystkie kupony należą do tych przegranych. Nie warto także typować z tak zwanego ,,przyzwyczajenia”. Jest to działanie, które nie sprzyja wygranym. Każdy zakład musi być dokładnie przemyślany oraz przeanalizowany.

Obstawianie prestiżowych wydarzeń sportowych

Zdecydowanie, warto stawiać zakłady, w których rozgrywane są prestiżowe wydarzenia sportowe. W różnego rodzaju mistrzostwach, gracze mają dobrą motywację do gry, dlatego mogą oni też lepiej grać, dając z siebie wszystko. Każdy kurs warto wziąć pod uwagę indywidualnie. Nie zawsze niska stawka oznacza pewne zwycięstwo. Czasem może się okazać, że wyższa stawka gwarantuje większy sukces.

W obstawianiu meczy na żywo, trzeba bacznie obserwować rozgrywkę, stan zdrowia piłkarzy ich ogólną kondycję. Nie warto też obstawiać pochopnie. Każdy wybór musi być poprzedzony dokładną analizą. Początek sezonu i pierwsze mecze zawsze są jedną wielką niewiadomą. Z tego powodu warto odpuścić stawianie takich zakładów, gdyż nie wiadomo, jak po długiej przerwie zawodnicy będą radzili sobie na boisku.

Poprzedni artykułKto będzie najlepszy w Bundeslidze?
Następny artykułCzy gra u bukmachera może być sposobem na życie?
Najlepsi w Polsce bukmacherzy online oferują co raz więcej swoim klientom. Zakłady bukmacherskie przez internet stają się co raz popularniejsze dzięki nowej ustawie hazardowej, która wygoniła nielegalnych bukmacherów z Polski.