Każdy kiedyś zaczynał i nie ma w tym nic wstydliwego. Jednakże jeśli chcesz zamiast ciągłego przegrywania zacząć wygrywać – to w tym poradniku znajdziesz kilka porad, które pomogą ci zmienić swoje podejście do zakładów, aby móc częściej ogrywać bukmachera!

Porady bukmacherskie dla początkujących

Nie obstawiaj zakładów na żywo

Nie mówimy, że nie ma potrzeby w ogóle się nimi interesować, bo to ciekawa opcja, a doświadczeni gracze mogą wykorzystać wolną reakcję bukmacherów i sporo zarobić. Z drugiej strony zakłady w czasie rzeczywistym pozwalają na stawianie zakładów na podstawie bieżących wydarzeń na korcie, ale z drugiej strony łatwo jest kreować emocje i podejmować pochopne decyzje. Dlatego jeśli wiesz, że jesteś pełen adrenaliny i możesz postawić w taki sposób, że później będziesz żałować, najlepiej po prostu skupić się na oglądaniu gry i nie obstawiać.

W większości przypadków nie będziesz również w stanie postawić zakładu w momencie kulminacyjnym – gola lub rzutu wolnego, na przykład czerwonej kartki. Te warunki poważnie wpłyną na postęp i wyniki gry – z tego powodu legalni bukmacherzy najczęściej wtedy nie pozwalają na obstawianie – dlatego też, jeśli dopiero zaczynasz, nie interesuj się aż tak mocno obstawianiem na żywo.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Jeśli chcesz częściej wygrywać

Wielu początkujących graczy stara się obstawiać najpopularniejsze sporty oraz ligi, co często przynosi im porażki. Remedium na to jest takie, że wystarczy znaleźć gry, które nie są aż tak popularne, a zdobywanie informacji o nich i cotygodniowe śledzenie ich nie jest trudne. W końcu znalezienie odpowiedniego przekazu w internecie i portalu, który może rzetelnie informować o konkretnej grze może nie być dużym problemem. W najgorszym przypadku można skorzystać z informacji podanych w mediach społecznościowych. Naturalnie wygrane będą mniejsze, ale szanse na wygraną będą o wiele większe – a lepiej wygrać mniej, niż wcale, prawda?

Nie kieruj się emocjami!

Jako kibic możesz przecenić umiejętności i zdolności swoich ulubionych sportowców – dlatego też kieruj się tylko rozsądnymi kalkulacjami. Warto zrezygnować z obstawiania w swojej ulubionej grze, ponieważ obstawianie drużyny przeciwnej sprawi, że poczujesz się źle, co może przełożyć się na inne techniki obstawiania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zawsze sprawdzaj warunki promocji

Jeśli chcesz wygrać, musisz się zastanowić, czy warunki danej promocji bukmacherskiej pomogą Ci osiągnąć potencjalne zwycięstwo. Pamiętaj, że żadne bonusy od depozytu nie są warte wpłacania maksymalnej sumy, ponieważ wtedy i tak musisz nią obrócić, co zwykle jest prawie niemożliwe. Jeśli dopiero zaczynasz, możesz łatwo powiedzieć, że oczywiście zawsze będziesz czujny i trzymać się wszystkiego zgodnie z planem. Rzadko jednak który początkujący tego słowa dotrzymuje. Pamiętaj, że los można bardzo szybko odwrócić, a w bukmacherce zapewne poniesiesz więcej strat, niż pierwotnie zakładałeś, dlatego też graj na małe sumy – to na dłuższą metę ci się na pewno opłaci.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zarządzać swoim czasem i pieniędzmi na zakładach bukmacherskich?
Następny artykułBukmacher Betfan – kod promocyjny i wszystko co musisz wiedzieć
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.