Większość osób nie jest w stanie wyobrazić sobie wygranej z bukmacherem na typach sportowych, jednakże w większości przypadków nie jest to takie trudne, jakby się miało wydawać. Jak więc wygrywać na typach sportowych u bukmachera?

Typowanie zakładów sportowych – jak to robić lepiej?

Czego nie powinieneś robić na starcie?

Na pewno myśleć o tym, że dorobi się fortuny na kilku typach. Jest to absolutnie wykluczone, ponieważ niewielu początkujących zdaje sobie sprawę z tego, że cały ten biznes obraca się wokół wiedzy – jeśli czegoś nie wiesz, to przegrywasz. Dobrze to ilustruje mit, dlaczego tak wiele osób myśli, że typerzy, którzy często wygrywają z bukmacherem, mają powiązania z mafią. W końcu dany mecz można ustawić, pod odpowiednią ,,motywacją” czyż nie? A wtedy wystarczy tylko obstawić naprawdę wielką sumę – i pewna wygrana gotowa. Typy sportowe to w pewnym sensie bitwa na informacje – kto ma racje, ten wygrywa.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli chcesz obstawiać klasyczne zakłady – to lepiej wyjedź za granicę

Dlaczego tak jest u nas w kraju? Ponieważ samochody mają więcej zalet niż konie, zakłady konne niestety ale straciły naprawdę sporo na znaczeniu, nie mówiąc o tym, że hodowla odpowiednich okazów jest bardzo droga. Drugą rzeczą, która czyni te zawody niepopularnymi, są obrońcy praw zwierząt. Według nich, zakłady na ten sport są obrzydliwe, ponieważ nie należy ich męczyć – no i skoro mamy już samochody, to po co w ogóle wykorzystywać konie w celu zabawienia jakiejś tam grupy ludzi.

Stacjonarne punkty bukmacherskie

Wiele osób starszych docenia stacjonarne punkty bukmacherskie z jednego, prostego powodu. Wierzą, że klimat tych miejsc i możliwość poznania nowych ludzi są tam zupełnie wyjątkowe. Oczywiście że tak było, jednakże takie czasy były przed koronawirusem. Dodatkowo, każdy, kto interesuje się zakładami sportowymi, wie, że cieszenie się zakładami na żywo w grupie jest o wiele ciekawsze, z tego powodu iż za dawnych lat tak właśnie się robiło. Wielu z nich nie rozumie internetu, no i nie wie, jak w ogóle go obsługiwać, więc takie miejsce jest jedynym, do którego mogą się jeszcze udać, znaleźć nowych znajomych, oraz zabawić się – kto wie, może po raz ostatni w ich długim życiu.

Coś co każdy powinien wiedzieć już od początku

Pamiętaj, że jeśli chcesz zostać dobrym graczem, to nigdy nie powinieneś inwestować wszystkich swoich środków pieniężnych tylko dlatego, że chce postawić większy zakład. Z tego powodu zwróć uwagę na to, aby zawsze obstawiać głową, a nie rzucając kasę na stół i obstawianie na ,,pierwszego konia” którego widzisz. To oczywiste, że zakłady są bardzo ekscytującym zajęciem, ale tak właśnie zostały zaprojektowane. Dbaj o swój stan portfela, ustal sobie pewną kwotę, którą chcesz obstawić, a następnie nie przekraczaj tego limitu – a jeśli już coś wygrasz – część zostaw na później, a za resztę obstawiaj dalej!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak powinniśmy przygotować się do naszego pierwszego zakładu?
Następny artykułJak znaleźć swoją ulubioną dyscyplinę do obstawiania? – Poradnik
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.