Milenium ma w swojej ofercie wiele ciekawych promocji z atrakcyjnym bonusem powitalnym na czele (do 760 złotych od pierwszej wpłaty). Nie wszystkie są jednak dostępne codziennie a jedynie w określonych dniach, godzinach, czy w przypadku konkretnych rozgrywek. Inaczej sprawa wygląda z promocją Typ Dnia, która jak sama nazwa wskazuje jest dostępna codziennie i w ramach której można zawrzeć zakłady po kursie korzystniejszym niż by to miało miejsce w standardowej ofercie.

milenium typy dnia
Polski legalny bukmacher Milenium oferuje promocję typy dnia

Milenium promocja Typy Dnia

W ramach Typu Dnia Milenium wybiera codziennie jedno lub dwa najciekawsze zdarzenia, które można zagrać po wyższym kursie niż normalnie. Typ Dnia zawiera mecze z takich dyscyplin jak piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka czy tenis i może być zakładem zarówno dwudrogowym (dwie możliwości rozstrzygnięcia czyli wygrana lub przegrana) lub trzydrogowym (trzy możliwości rozstrzygnięcia czyli wygrana, remis lub przegrana).

Co pozytywnie zaskakuje to fakt, iż do typów dnia można dodawać dowolną liczbę zdarzeń ze standardowej oferty, można także dodawać je do kuponów pojedynczych, akumulatorów czy zakładów rozpisowych. Trzeba tylko pamiętać, że promocja ta nie łączy się z promocjami Superoferta, Turbo i Tilt. Ze względu na niezwykłą popularność Typu Dnia maksymalna stawka na pojedynczy kupon jest ograniczona do 1000 złotych co i tak w zupełności wystarczy do osiągnięcia satysfakcjonujących profitów.

Czy warto zatem skorzystać z oferty? Każda sytuacja, w której mamy możliwość zagrać zdarzenia po wyższym kursie, a co za tym idzie osiągnąć wyższą wygraną jest z założenia jak najbardziej pożądanym rozwiązaniem. Typ Dnia jak najbardziej zalicza się do tego grona w związku z czym warto z niego korzystać tym bardziej, że promocja jest dostępna codziennie, więc każdego dnia mamy możliwość zagrać interesujące zdarzenia po atrakcyjniejszych niż to ma zazwyczaj miejsce kursach.

Poprzedni artykułFlashscore najlepsze wyniki na żywo
Następny artykułJak obstawiać mecze żeby wygrywać z bukmacherem?
Najlepsi w Polsce bukmacherzy online oferują co raz więcej swoim klientom. Zakłady bukmacherskie przez internet stają się co raz popularniejsze dzięki nowej ustawie hazardowej, która wygoniła nielegalnych bukmacherów z Polski.