Jeszcze kilka lat temu używaliśmy telefonu tylko do dzwonienia, pisania SMS-ów i grania w proste gry, ale te czasy już minęły, teraz możemy używać telefonu do rozmów wideo lub płacić czynsz, lub też rozmawiać z kimś z drugiego krańca ziemi. Jednakże z drugiej strony, czy akurat to przy pomocy smartfonów warto jest oglądać mecze online? Czy lepiej skorzystać z innych opcji?

W jakich miejscach najlepiej jest oglądać mecze online?

Witryny internetowe

Załóżmy, że ze względu na fizyczny rozmiar urządzenia (rozmiar ekranu standardowego telefonu komórkowego to około 7 cali) witryny bukmacherów mogą pochwalić się możliwością wyświetlania większej ilości informacji od telefonów, dwa z nich wynikają z tego, że możemy nawet otworzyć więcej okien na komputerze naraz, nie martwiąc się o wydajność lub że strona zostanie zamknięta przez błąd (nie jest to rzadkie w aplikacjach). Bezpieczeństwo to także duża przewaga strony internetowej nad aplikacją, ponieważ szanse na brak ochrony telefonu są dużo większe niż w przypadku braku oprogramowania antywirusowego na komputerze, nie mówiąc już o tym, że przy oglądaniu meczy online możemy tak naprawdę więcej widzieć na samym ekranie.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacje od bukmacherów

Aplikacje bukmacherskie pozwalają nam szybko sprawdzić dane o meczu online, na przykład gdy chcemy sprawdzić wyniki zakładów, a nawet możemy oglądać mecze na żywo, jest to duża zaleta dla osób, które żyją stale w ruchu, ale nadal chcą realizować pasję lub po prostu zarabiać na zakładach bukmacherskich. Ponadto aplikacja na ekranie powitalnym wymaga od nas zalogowania się na konto, dzięki czemu nie musimy się martwić o ponowne zalogowanie się, gdy w przyszłości ponownie otworzymy tę samą aplikację. Dużą korzyścią jest bonus na start za pobranie aplikacji lub rejestrację z aplikacji u legalnego bukmachera, co daje nam większe możliwości uruchomienia bonusów bukmacherskich.

Stacjonarne punkty bukmacherskie – ,,ziemniaki”

Niektórzy ludzie wolą stałe punkty bukmacherskie, ponieważ ważne dla nich jest, aby skontaktować się z wykwalifikowanym personelem. Niektórym osobom może być trudno obstawiać zakłady, dlatego bardzo ważne jest, aby porozmawiać z kimś, kto może im w tym pomóc. Owszem, pomoc uzyskamy też w internecie, ale wygląda to zupełnie inaczej. W stałych punktach najpopularniejsze są różne sporty, zwłaszcza mecze piłki nożnej. Obstawianie stałej pozycji z pewnością da ci więcej doświadczenia. Największą wadą stałych punktów jest to, że takie miejsca są otwarte o określonych porach i nie będziemy obstawiać późno w nocy, jeśli będziemy chcieli. Niemniej jednak obstawianie punktów stałych ma swoją specyficzną atmosferę, co dla wielu będzie przekonującym czynnikiem do tego, aby tam chodzić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak znaleźć swoją ulubioną dyscyplinę do obstawiania? – Poradnik
Następny artykułCiekawe porady bukmacherskie od eksperta
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.