Każdy zapalony gracz wie, że STS dba o swoich klientów, dlatego chce aby jego oferta w internecie nie różniła się od tej stacjonarnej – w końcu im mniej różnic tym lepiej, czyż nie? A więc co możemy obstawiać w internecie u STS?

Zakłady STS – oferta online

Oferta STS – początki

Nie da się ukryć że STS ma największy udział w polskim rynku, i nie tylko dzieje się tak ze względu na to, że gracze którzy aktywnie udzielają się również i na forach bukmacherskich lubią grać u STS ale również przez naprawdę świetną ofertę zakładów, jakie można znaleźć na stronie legalnego bukmachera STS. Chyba nikogo to nie zaskoczy, jeśli napiszemy, że to STS jest najczęściej kojarzony z bukmacherką przez osoby, które mają niewiele wspólnego z zakładami bukmacherskimi, w końcu mówimy tu o najpopularniejszej firmie bukmacherskiej w naszym kraju.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Rodzaje kuponów dostępnych w STS online

W internecie możemy obstawiać kupony z tych samych dyscyplin, co w przypadku jego punktów naziemnych, nie ma więc mowy o tym, by oferta zakładów STS w internecie była w jakikolwiek inna bądź odbiegała od tego, co można znaleźć w stacjonarnych punktach bukmacherskich STS. U STS mamy trzy podstawowe rodzaje kuponów, które dzielą się na dodatkowe, zazwyczaj związane z różnego rodzaju akcjami promocyjnymi. Poniżej przedstawiamy wam listę z wyżej wymienionymi rodzajami kuponów :

– SOLO – najbardziej podstawowy rodzaj kuponu dostępny w ofercie. Stawiamy w nim tylko jedno spotkanie i cała wygrana zależy od powodzenia pojedynczego zdarzenia.

– AKO – tak zwane “taśmy”, ale wszystkie postawione przez nas kupony zawierające od 2 do 100 spotkań. Aby wygrać, trzeba trafić każde ze zdarzeń, jakie zostały przez nas zagrane.

– MAXIKOMBI – tak zwane zakłady systemowe STS. Pozwalają one nam podzielić kupon na grupy od A do M, dzięki czemu możemy popełnić nawet  do 12 błędów, a i tak zostanie przyznana nam jakaś część wygranej. W takim kuponie także możemy obstawić od 2 do aż 100 pozycji

Dodatkowe rodzaje kuponów :

– Kupony z ,,grupy P” – jest to pewien rodzaj kuponu MAXIKOMBI. Różnica polega na tym, iż w nim zawieramy jeszcze dodatkową grupę, to jest P

– Kupon Bezpieczny – to kupon AKO, w którym można nie trafić jednego spotkania, a i tak zdobędziemy pieniądze. Aby go postawić, musimy zagrać kupon na mecze z kursem wynoszącym co najmniej 2.00, natomiast kurs ogólny całego zakładu musi wynosić co najmniej 175.

Pełna lista dyscyplin sportowych STS :

– Piłka Nożna – Tenis – Hokej na Lodzie – Siatkówka – Koszykówka – Piłka Ręczna – Żużel – Skoki Narciarskie – Badminton – Bandy – Baseball – Biathlon – Biegi Narciarskie – Boks – Bowls – Darts – Esport – Futbol Amerykański – Futbol Australijski – Futsal – Kolarstwo – Kombinacja Norweska – Krykiet – Piłka Wodna – Rajdy – Rozrywka – Rugby – Snooker – Sporty Walki (w tym KSW) – Tenis Stołowy -Unihokej -Zakłady Specjalne (polityka, programy TV)

STS bonus na start

Jeśli chcemy otrzymać darmowy bonus bukmacherski, to przy rejestracji musisz podać kod promocyjny “BETONLINE”  przy którym otrzymasz na start 29 zł bez depozytu (bez konieczności wpłaty pieniędzy), a także do 1200 zł za przelew do bukmachera jeśli będziesz chciał wpłacić swój pierwszy depozyt!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMilenium Sprawdź Kupon – jak skorzystać?
Następny artykułNajczęstsze błędy popełniane przez graczy pokera
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.